Pieļauj, ka avarējušajā Krievijas lidmašīnā sprāgusi bumba

Lidmašīnas atlūzas Ēģiptē

Virkne Eiropas valstu atcēlušas lidojumus uz Šarmelšeihu Ēģiptē pēc tam, kad Krievijas pasažieru lidmašīnas avārijas izmeklētāji pieļāvuši, ka lidaparātā detonēts spridzeklis.

BBC vēsta, ka britu drošības dienesta izmeklētāji pauduši aizdomas, ka lidmašīnas kravas nodalījumā īsi pirms tās pacelšanās ievietojis spridzekli.

Lielbritānijas valdība trešdien kā pirmā nolēma aizliegt lidojumus uz Šarmelšeihas lidostu, pamatojoties uz izlūkdienestu sniegtajām ziņām par pārtvertiem sakariem starp kaujiniekiem Sīnāja pussalā.

AirBaltic atcēlusi lidojumus uz Ēģipti uz nenoteiktu laiku, vācu Lufthansa lidsabiedrības Edelweiss un Eurowings atcēlušas lidojumus uz Šarmelšeihu. Uz kūrortu nelidot saviem pilsoņiem ieteikušas Nīderlande, Beļģija un Francija.

Tikmēr Krievijas lidsabiedrības turpina lidot uz Šermelšeihas lidostu, bet Krievijas amatpersonas pārmetušas Lielbritānijai, ka tā nedalās ar izmeklētāju rīcībā esošo informāciju par aviokatastrofas cēloņiem.

Jau vēstīts, ka Krievijas aviolīnijas Metrojet pasažieru lidmašīna Airbus avarēja 31.oktobrī virs Sīnaja pussalas Ēģiptē, atrodoties ceļā no Šarmelšeihas un Sanktpēterburgu ar 224 cilvēkiem uz klāja.

Ref: 111.111.103.2888

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas