Pieprasa Saulkrastu domes priekšsēdētāja Ervīna Grāvīša atbrīvošanu no amata

Saulkrastu novada domes priekšsēdētājs Ervīns Grāvītis

Saulkrastu novada domē ceturtdien, 27.decembrī, notiks kārtējā domes sēde, kurā astoņi domes deputāti (kopā ir 15 deputāti) aicina darba kārtībā iekļaut jautājumu par ilggadējā domes priekšsēdētāja Ervīna Grāvīša (Nacionālā apvienība) atbrīvošanu no amata, informē Saulkrastu novada domes deputāts Normunds Līcis.

Deputātu pieprasījumu parakstījuši Saulkrastu novada domes deputāti Normunds Līcis, Selga Osīte, Līga Vaidere, Oksana Vanaga, Sandra Ozola-Ozoliņa (bezpartejiski, domē ievēlēti no partijas Vienotība saraksta), Aiva Aparjode un Santa Ancāne (bezpartejiski, ievēlēti no Nacionālās apvienības saraksta) un Alens Horsts (Zemnieku savienība).

«Demisijas pieprasījumu deputāti pamato ar to, ka pašvaldība netiek pietiekami profesionāli pārvaldīta, netiek novērtēts un izmantots novada izaugsmes potenciāls, novada vadībai pietrūkst enerģijas un pozitīvu ambīciju spert izlēmīgus un drosmīgus soļus ikvienā jautājumā, t.sk., lai celtu izpildvaras profesionalitāti, nodrošinot kvalitatīvus pakalpojumus iedzīvotājiem un uzņēmējiem,» stāsta Līcis.

Viņš turpina: «Visbūtiskāk pieprasījuma iesniedzējus uztrauc virkne novadam ļoti nozīmīgu jautājumu un lēmumu pieņemšanas metodes un sagatavoto dokumentu kvalitāte. Būtiski lēmumi netiek apspriesti pēc būtības, tiek virzīti kā piebalsotie jautājumi kārtējās domes sēdēs vai arī steidzamības kārtā tiek izskatīti ārkārtas sēdēs, kurām tiek pievienots dokumentu apjoms, kuru nav iespējams kvalitatīvi izskatīt ātrā laikā.»

Tāpat Līcis atzīmē, ka deputātiem ir šaubas par lēmumu pieņemšanas mērķiem un lēmumprojektu sagatavotāju kvalifikāciju. «Tā rezultātā daļa pieņemto lēmumu ir jāgroza, bet virkne domes ārkārtas sēžu nenotiek kvoruma trūkuma dēļ. Pie šādiem apstākļiem ir zudusi uzticība esošajam domes priekšsēdētājam. Politiskā krīze Saulkrastos ir ieilgusi un, lai varētu veikt pilnvērtīgu darbu pie 2019.gada budžeta, novada izglītības jautājumu reformas un kultūras un sporta dzīves sakārtošanu, domei nekavējoši nepieciešama rīcībspējīga vadība.»

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas