Pirmais publiskais pasākums līdz 300 cilvēkiem notiek dienu pēc ārkārtējās situācijas atcelšanas

Jau nākamajā dienā pēc 12.martā izsludinātās ārkārtējās situācijas atcelšanas, aktīvi sāk darboties kultūras nozares pārstāvji. Pirmais publiskais pasākums ārtelpās līdz 300 apmeklētājiem notiks jau šodien, 10.jūnijā, aktīvās atpūtas parkā JIP Mārupīte.

10.jūnijā plānotais koncerts un kino seanss ir daļa no brīvdabas koncertu cikla Saulrieta koncerti Mārupē ar Drive-in kino, kas notiek katru trešdienu visas vasaras garumā.

Koncertā ar solo programmu uzstāsies Kārlis Kazāks, pasaules mūzikas programmu ieskandinās nopelniem bagātais skatuves mākslinieks Laimis Rācenājs, savukārt vakara patriotisko daļu aizsāks Tautas mūzikas kopa Trejasmens, pēc kā sekos vēsturiskās drāmas Dvēseļu putenis kino seanss.

Pasākuma organizatori saglabājuši iespēju pasākumu apmeklēt gan atrodoties transportlīdzekli, gan skatītāju zonā, katram apmeklētājam nodrošinot ne mazāk kā četru kvadrātmetru platību un stingri ievērojot citus valstī noteiktos piesardzības un drošības pasākumus.

«Šis izolēšanās periods bijis nogurdinošs, un cilvēki ir izslāpuši pēc iespējas apmeklēt koncertu tā klasiskajā izpratnē. Pat ja cilvēks vēl nejūtas gana drošs, lai piedalītos publiskā pasākumā brīvā dabā, esam atraduši veiksmīgu risinājumu, pasākumā nodrošinot gan skatītāju zonu, gan zonu apmeklētājiem, kuri nevēlas pamest savu auto,» skaidro Saulrieta koncertu organizatori, atgādinot, ka kopējais skaits pasākumā nedrīkst pārsniegt 300 cilvēku.

«Saulrieta koncerti ar drive-in nav tikai kino – tā ir aizbēgšana no satiksmes un trokšņiem, cilvēki var baudīt atmosfēru, saulrietu, dzīvo mūziku, īpaši izvēlētu filmu, protams, neizpalikt arī bez dažādiem konkursiem, aktivitātēm un pārsteigumiem. Saulrieta koncerti un drive-in kino ir kā viena vakara mini festivāls. «Sajūtas» ir vārds, kas raksturo piedāvāto notikumu kopumu.»

Biļetes nopērkamas www.aula.lv un www.saulrietakoncerti.lv, pasākuma biļešu skaits ir ierobežots.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas