Pirmo reizi Latvijā aizvadīts dīvāna maratons

30.martā modes un izklaides centrā Rīga Plaza notika pasaulē komfortablākais pasākums – Dīvāna maratons. Kopumā maratonā piedalījās 50 cilvēku, kas četras stundas  un 20 min nosēdēja uz 25 metrus garā dīvāna, informē Rīga Plaza .

Lai laimētu pārsteiguma balvas, maratona dalībniekus atbalstīja līdzjutēji, kas bija ģērbušies pidžamās, jo Rīga Plaza jaunās sezonas sauklis ir «Komforta (se)zona!» Galveno balvu – 1 000 eiro dāvanu karti no Rīga Plaza – saņēma Beāte no Rīgas.

«Maratonam pieteicās 315 cilvēku, bet finālā iekļuva 50, kas arī pasākuma dienā cīnījās par galveno balvu – 1 000 eiro dāvanu karti. Uzdevumu grūtāku padarīja aktīvais pasākuma vadītājs Artūrs Breidaks, kurš andelējās ar maratona dalībniekiem, lai viņi sēdēšanu pārtrauktu ātrāk. Citi dalībnieki arī Artūra uzstājību neizturēja un piekrita no maratona izstāties. Sacensības atraktīvākas padarīja dažādi sabiedrībā zināmi influenceri, kas pasākuma norisi translēja savu sociālo tīklu tiešraidēs un nodrošināja intervijas ar maratona dalībniekiem. Sēdošos sportistus uzmundrināja influenceri – Lelde Ceriņa, Agnese Rakovska, Rojs Rodžers, Sanda Krasta, Gatis Kondrāts, Luīze Šlihta un Aleks Stepanovs. Kopējais pasākuma balvu fonds bija 3 500 eiro,» stāsta pasākuma rīkotāji.

Modes un izklaides centra Rīga Plaza vadītāja Urzula Spickus stāsta: «Savu pirmo desmit gadu jubilejas pasākumu esam nosvinējuši atraktīvi un enerģiski, jo maratona dienā gan tā dalībnieki, gan līdzjutēji bija nenovērtējami pozitīvi un azartiski noskaņoti uzvarai. Mūsu jaunās sezonas sauklis ir – «Komforta (se)zona», tāpēc visa gada garumā plānojam īstenot īpaši interesantus un atraktīvus pasākumus, lai iepriecinātu ikvienu apmeklētāju.»

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas