Pirms Eirovīzijas fināla būs tiešraide, kurā analizēs arī Latvijas neveiksmes cēloņus

Latvijas Televīzija LTV1 ēterā pirms lielā Eirovīzijas fināla tradicionāli notiks tiešraide Latvija, turam īkšķus!. Šoreiz gan Latvijas pārstāvji Triana Park par pārsteigumu daudziem neiekļuva Eirovīzijas konkursa finālā, tāpēc tiešraidē tiks analizēti arī neveiksmes cēloņi, atklāj producente Ilze Jansone.

«Tiešraide notiks no kinoteātra Kino Citadele, kur kopā ar Latvijas Televīzijas (LTV) autoru un izpildītāju konkursa Supernova dalībniekiem, grupas Triana Park atbalstītājiem, kā arī Eirovīzijas faniem analizēsim pirmā pusfināla rezultātus un iemeslus Latvijas palikšanai ārpus lielā fināla. Pirmo reizi Kino Citadele kopīgi notiks lielā Eirovīzijas fināla skatīšanās uz lielā ekrāna,» stāsta LTV.

Tiešraidi vadīs Ketija Šēnberga un žūrijas pārstāvis DJ Rudd, bet kā eksperti rezultātus analizēs Eirovīzijas konkursu ilggadējs dalībnieks un pārzinātājs Lauris Reiniks, šī gada starptautiskās žūrijas pārstāvis, grupas DaGamba dalībnieks Valters Pūce.

Iespaidos par to, kā ir atrasties uz tik lielas skatuves intensīvā mēģinājumu un interviju procesā, stāstīs iepriekšējo Supernovas sezonu uzvarētāji Aminata un Justs.

Par Agneses Rakovskas vizuālā tēla un tērpa izveidi stāstīs tērpu autors Artis Štamgūts.

Finālu LTV1 komentēs Valters Frīdenbergs un Toms Grēviņš. Latvijas balsošanas rezultātus finālā paziņos Aminata.

BNN jau ziņoja, k a Eirovīzijas dziesmu konkursa fināls notiek Ukrainas galvaspilsētā Kijevā, jo pērn Stokholmā notikušajā konkursa finālā uzvarēja dziedātāja Džamala no Ukrainas.

Eirovīzijas finālistu secība pēc kārtas – Izraēla, Polija, Baltkrievija, Austrija, Armēnija, Nīderlande, Moldova, Ungārija, Itālija, Dānija, Portugāle, Azerbaidžāna, Horvātija, Austrālija, Grieķija, Spānija, Norvēģija, Lielbritānija, Kipra, Rumānija, Vācija, Ukraina, Beļģija, Zviedrija, Bulgārija, Francija.

Eirovīzijas finālā nav iekļuvusi neviena no Baltijas valstīm.

Izraēlas dziesma

Polijas dziesma

Baltkrievijas dziesma

https://www.youtube.com/watch?v=A0PWO5c3RbM

Austrijas dziesma

https://www.youtube.com/watch?v=xdya2m1ZjXU

Armēnijas dziesma

Nīderlandes dziesma

Ref:224.000.103.1172

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas