Tagad plastmasas pudeļu vietā mēs lietosim ūdens bumbas! Kas tas ir?

Pasaulē, kā zināms, ir ļoti daudz dažādu problēmu, un viena no tām ir neskaitāmo izmesto plastmasas pudeļu skaits, kas katru gadu sasniedz vairākus miljardus. 

Ja parasti iegādājies dzērienus plastmasas pudelēs, iespējams, pat nedomā, cik ļoti negatīvu ietekmi tas atstāj uz dabas piesārņojumu.

Viens no labākajiem risinājumiem, kā izvairīties no plastmasas pudeļu pirkšanas un dabas piesārņošanas, ir atkārtoti piepildāmās pudeles, tomēr Londonas uzņēmums Ooho! ir nācis klajā ar daudz interesantāku un labāku risinājumu.

 

Iepazīsties ar ēdamajām ūdens bumbām! Nekādas plastmasas, nekāda piesārņojuma – tikai pilna mute ar aukstu, svaigu ūdeni.

Ūdens bumbas membrāna ir gatavota no dabiska jūraszāļu ekstrakta, tomēr nav pamata uztraukumam – membrānai nav nekādas garšas.

Lai arī cik pārsteidzošs nešķistu šis izgudrojums, daudzi cilvēki sākotnēji pret to izturas skeptiski. Jāatzīst, ka arī mēs uz to raudzījāmies ar neticības pilnām acīm, tomēr, noskatoties šo video, mūsu domas mainījās:

Diemžēl šis produkts masu tirdzniecībā vēl nav pieejams, tomēr kompānija pēc produkta testēšanas un degustācijām ir sapratusi, ka pieprasījums ir un būs pietiekami liels.

Visticamāk, ka mēs tuvākajā laikā plastmasas pudelēm teiksim ardievas un iegādāsimies šīs revolucionārās ūdens bumbas! Es gribētu pamēģināt!

Avots: viralnova.com

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas