Playboy pārdos cietajā diskā

Žurnāls Playboy ir pieejams gan internetā, gan uz iPad planšetdatora, un šobrīd tas ir pieejams arī cietajā diskā, vēsta Los Angeles Times.

Straujā digitalizācija ir ietekmējusi arī žurnālu Playboy, kura izdevumus laikaposmā no 1953. līdz 2010. gadam varēs iegādāties uz 250 gigabaitu liela cietņa, kas, savukārt, raksturots kā pietiekami mazs, lai to ievietotu «portfelī vai žaketes kabatā».

«Kāpēc ļaut vairāk nekā 650 tavu mīļāko žurnālu numuriem brīvdienas pavadīt mitrā garāžā, kaudzītē zem gultas vai piebāztā pagrabā, ja vari tos visus kopā šogad palikt zem āmuļu skujām,» uzvēruši žurnāla Playboy pārstāvji.

Cietā diska cena ir aptuveni 300 ASV dolāri (150 lati), un tajā ietilps vairāk nekā 650 žurnālu izdevumi. Tāpat ierīcei ir papildu 200 gigabaiti brīvas vietas, tiem, kas vēlas cietajā diskā saglabāt arī citus datus.

Disks ticis izveidots, sadarbojoties Playboy un Bondi Digital Publishing, kompānijai, kas nodarbojas ar drukāto žurnālu pieejamību digitālā formātā.

Playboy nav pirmais žurnāls, kas izdots pārnēsājamā cietajā diskā. Šādā formātā pieejami bijuši arī žurnāls New Yorker un Rolling Stone.

Viens no iemesliem, kāpēc Playboy uzsācis šāda produkta izplatīšanu, ir arī ikmēneša pārdošanas kritums, kas manīts pēdējā gada laikā.

Saistītie raksti

1 komentārs

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas