Plūdos Indijā daudz bojāgājušo

Indiju skāruši lieli plūdi, kuros gājuši bojā ne mazāk kā 24 cilvēki. Valsts dienvidos stipras lietavas likušas upēm iziet no krastiem, atšķeļot no ārpasaules veselas pilsētas un ciematus, vēsta britu raidorganizācija BBC.

Dabas nelaime skārusi Keralas pavalsti Indijas dienvidos. Tā kā daudz cilvēku ir pazuduši bez vēsts, varasiestādēm ir bažas, ka patiesais upuru skaits varētu būt vēl lielāks.

Stipras lietavas Keralā izraisījušas ne tikai plūdus, bet arī zemes nogruvumus. Pavalstī no dzīvesvietām evakuēti vairāki tūkstoši cilvēku un izveidotas vairāk nekā 100 humānās palīdzības nometnes, tā svētdien, 17.oktobrī, pavēstījis Keralas pavalsts reģionālās valdības premjerministrs Pinarāji Vidžajans.

Lasiet arī: Norvēģijas traģisko loka šāvēja uzbrukumu izmeklē kā terorismu

No ārpasaules atšķelto pilsētu un ciematu apgādi ar pārtiku un pirmās nepieciešamības precēm uzņēmušies Indijas Gaisa spēki ar helikopteriem.

«Ir skumji, ka stiprās lietavās un zemes nogruvumos Keralas pavalstī ir miruši daudzi cilvēki. Izsaku savu līdzjūtību sērojošām ģimenēm,» sacījis Indijas premjerministrs Narendra Modi, vēsta BBC.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas