Policija aicina brīvprātīgos Siguldā iesaistīties piecagdīgās Evitas meklēšanā

Valsts policija meklē Siguldā bezvēsts pazudušo piecus gadus veco Evitu.

Piecus gadus vecā meitene Evita pazudusi svētdien, 26.jūnijā, ap pulksten 14.00 Siguldā, Gaujas pludmalē (Peldu iela) un līdz šim brīdim nav atradusies.

Meitenes pazīmes: augums 120–130 cm, gaiši mati ar čolku, oranža matu gumija, bija ģērbusies sarkanā peldkostīmā – priekšā dzeltenas krāsas iedaļas, uz muguras dzeltens ar zilu apļveida zīmējums.

Valsts policija ziņo, ka 27.jūnija rītā meklēšana turpinās!

Visu nakti turpinājušies piecgadīgās Evitas meklēšanas darbi; policija aicina atsaukties aculieciniekus un brīvprātīgos!

Visu nakti Valsts policija un dienesti nepārtraukti veikuši meklēšanas pasākumus gan ar cilvēkresuru, gan tehniskiem līdzekļiem un peldlīdzekļiem. Pārmeklēta plaša teritorija Gaujas abos krastos, pašā Gaujā un vienlaikus arī pilsētā. Meklēšanā iesaistījušies arī bezvests.lv pārstāvji, kuri naktī teritoriju pārbaudījuši ar termokamerām. Šorīt meklēšanas pasākumos iesaistīts arī Valsts robežsardzes helikopters.

Valsts policija aicina brīvprātīgos šodien pulksten 9.30 pulcēties Peldu ielā, Siguldā. Rūpēs par brīvprātīgo drošību, aicinām iedzīvotājus neveikt pašrocīgas meklēšanas pasākumu darbības, bet gan sekot policijas norādēm.

Vienlaikus Valsts policija aicina atsaukties iedzīvotājus, kuri vakar atradušies Siguldā, Gaujas pludmalē un ir redzējuši meiteni vai jebkādas ar viņu saistītas situācijas. Aculieciniekus vai personas, kuru rīcībā ir jebkāda informācija, kas var palīdzēt meklēšanā, policija aicina zvanīt 110!

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas