Policija Centrāltirgus apkārtnē aiztur septiņas meklēšanā izsludinātas personas

Vakar, 3. augustā, no pulksten 14.00 līdz 22.00 Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Latgales iecirkņa policisti sadarbībā ar Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 2. biroja 1. nodaļas likumsargiem Rīgas Centrālās stacijas un Rīgas autoostas apkārtnē rīkoja preventīvus pasākumus ar mērķi apkarot noziedzību uz ielām, informē VP.

Šo pasākumu laikā tika pārbaudītas kopumā 138 personas. Policisti konstatēja, ka septiņas no pārbaudāmajām personām ir izsludinātas meklēšanā. Tostarp trīs personas bija izsludinātas starptautiskajā meklēšanā.

Proti, šīs personas bija izsludinājusi meklēšanā VP struktūrvienība, kas nodarbojas ar krāpšanu un dokumentu viltošanas apkarošanu, ar mērķi noskaidrot viņu dzīvesvietas adreses un kontaktinformāciju.

Valsts policijas darbinieki šīs personas nogādāja policijas iecirknī, noskaidroja nepieciešamo informāciju un ziņos par to Vācijas likumsargiem.

Savukārt trīs personas tika aizturētas policijai svarīgas informācijas noskaidrošanai saistībā ar iepriekš izdarītiem noziegumiem – zādzībām un mantas bojāšanu.

Vēl kāds vīrietis tika aizturēts, jo izvairījās no drošības līdzekļa – apcietinājuma, kas viņam piemērots kriminālprocesā pēc Krimināllikuma 262. panta pirmās daļas – par transportlīdzekļa vadīšanu, ja nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību un ja vadītājs atrodas alkohola, narkotisko, psihotropo, toksisko vai citu apreibinošu vielu ietekmē.

Šis vīrietis pēc aizturēšanas tika nogādāts uz īslaicīgo aizturēšanas vietu.

Kā informē VP, tā arī turpmāk dažādos galvaspilsētas mikrorajonos turpinās rīkot šādus preventīvus pasākumus, lai cīnītos ar ielu noziedzību.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas