Policija Igaunijā karstuma vilnī aicina uzmanīt tuviniekus

Igaunijā sācies šīs vasaras otrais karstuma vilnis. Policija nākusi klajā ar brīdinājumu, ka, atrodoties pie dabas vai ūdeņiem, var notikt organisma atūdeņošanās, un aicinājusi iedzīvotājus pievērst pastiprinātu uzmanību savu tuvinieku un līdzcilvēku veselības stāvoklim tveices laikā, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

«Runāt ar bērniem, kur viņi iet, uz cik ilgu laiku viņi aiziet – šādas pamata lietas. Un, ja gadās, ka bērns vai jebkurš – vecāka gadagājuma cilvēks, tuvinieks – ir pazudis un ir dzīvības vai veselības apdraudējums, ja cilvēks nerīkojas, kā parasti, tad nekavējoties zvaniet uz tālruni 112,» tā pirmdien, 5.jūlijā, intervijā telekanālam ETV sacījis Igaunijas Policijas un robežsardzes pārvaldes Dienvidu nodaļas operatīvais virsnieks Otomārs Virks (Ottomar Virk).

Lasiet arī: Tuvākajā nedēļā gaidāms karsts laiks, atsevišķos rajonos ducinās pērkons un līs stipri

«Mīts, ko redzat filmās, ka jums jāgaida 24 vai 48 stundas, noteikti nav patiess. Ja cilvēks ir briesmās, ir nekavējoties mūs jāinformē, tad mēs varam sākt meklēt un laikus atrast viņu,» skaidrojis policijas pārstāvis.

Igaunijas Meteoroloģijas dienests šonedēļ saistībā ar karstumu ir noteicis valstī pirmā līmeņa brīdinājumu, vēsta ERR.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas