Policija saņēmusi informāciju par abiem meklēšanā esošajiem vīriešiem Bezzubova slepkavības lietā

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavības lietā Valsts policija (VP) no iedzīvotājiem ir saņēmusi informāciju par abiem meklēšanā izsludinātajiem vīriešiem.

Patlaban informācija tiek vērtēta un analizēta, apliecināja VP Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Simona Grāvīte.

VP 20.jūlijā izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka aizdomās par Bezzubova slepkavības izdarīšanu likumsargi meklē 1967.gadā dzimušo Ivanu Agapitovu un 1975.gadā dzimušo Denisu Koņaškinu. Precīza viņu loma noziegumā netiek atklāta.

Firmas.lv informācija liecina, ka Agapitovs ir sporta kluba Wrestling Spirit līdzdibinātājs. Tāpat Agapitovam 2019.gadā piederēja arī SIA EmmeTT.

Ikviens, kura rīcībā ir informācija par minēto vīriešu iespējamo atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, kas var noderēt izmeklēšanā, tiek aicināts nekavējoties zvanīt VP pa tālruni 28 601 498 vai rakstīt e-pastu uz adresi kipinfo21@vp.gov.lv. Policija lūdz iedzīvotājus nepalikt vienaldzīgiem un ziņot. Likumsargi informācijas sniedzējiem garantē anonimitāti.

Policija brīdina, ka abi vīrieši var būt bīstami un, iespējams, bruņoti, tāpēc nekādā gadījumā nevajadzētu mēģināt šīs personas aizturēt pašiem.

Vienlaikus arī paši meklēšanā izsludinātie tiek aicināti labprātīgi pieteikties policijā.

Vēl par šo tematu: Saistībā ar Romāna Bezzubova slepkavību meklē attēlos redzamos vīriešus

Bezzubovs tika nošauts 14.aprīļa rītā Rīgā, Purvciemā. Izbraucot uz Gunāra Astras ielas, Bezzubova vadītajai automašīnai tika aizšķērsots ceļš un futbola aģenta virzienā no automātiskā ieroča tika raidīti vairāki šāvieni. Nākamajā naktī Mežaparkā tika atrasta sadedzināta uzbrukumā izmantotā automašīna BMW X5.

Patlaban Bezzubova slepkavības lietā kopumā ir 12 aizdomās turētie, divas no tām atrados apcietinājumā, un vēl divas ir izsludinātas meklēšanā.

VP priekšnieks Armands Ruks jūnijā intervijā Latvijas Televīzijai stāstīja, ka futbola aģenta slepkavība bijusi profesionāli pastrādāts noziegums, kur katrai iesaistītajai personai ir sava loma un par citu iesaistīto cilvēku lomu tās nav zinājušas. «Tās ir atbalsta funkcijas, organizēšanas funkcijas un citas,» piebilda policijas priekšnieks.

Ruks gan nekomentēja, vai policijai ir zināms slepkavības pasūtītājs.

Policija nozieguma motīvus ir apzinājusi un strādā ar divām versijām, taču likumsargi sliecas uzskatīt, ka noziegums nav saistīts ar Bezzubova profesionālo darbību. Tāpat Ruks apliecināja, ka policija šīs lietas izmeklēšanā komunicējusi ar Bezzubova draugu Vladimiru Koļesņičenko.

Kā ziņots, viena no šajā lietā apcietinātajām personām ir autoservisa X-ON īpašniece Guļnara Ribakova-Brice.

Kā iepriekš vēstīja TV3 raidījums Nekā personīga, tieši autoservisā X-ON, kas atrodas Mežaparkā, Mirdzas Ķempes iela 5B, slēpta uzbrukumā Bezzubovam izmantotā automašīna BMW X5. Auto servisā nonācis slepkavības dienā, bet nakts laikā tas sadedzināts aptuveni kilometra attālumā esošajā Saules dārzā. Kā vēstīja raidījums, servisa īpašniece policijai esot apgalvojusi, ka par auto izmantošanu slepkavībā neesot zinājusi, spēkratu uz servisu atvedis kāds patstāvīgais klients, bet pirms sadedzināšanas mašīna no servisa aizdzīta, uzlaužot vārtus.

Firmas.lv informācija liecina, ka Ribakova-Brice ir vienīgā X-ON īpašniece. 2020.gadā uzņēmums X-ON strādājis ar 2830 eiro apgrozījumu un 4 440 eiro zaudējumiem.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas