Polijā pēc traģiska ugunsgrēka slēdz izlaušanās istabas

Polijā pēc traģiska ugunsgrēka izlaušanās istabas atrakciju telpā, kur bojā gājušas piecas pusaudzes, veiktas ugunsdrošības pārbaudes citās šādās atrakciju telpās. Par ugunsdrošības prasību neievērošanu ugunsdzēsēji likuši valstī slēgt 26 izlaušanās istabas.

Kā pirmdien, 7.janvārī, ziņoja Polijas valsts radio, nelaime notikusi piektdien, 4.janvārī, Košalinas pilsētā, valsts ziemeļos, kad piecas piecpadsmit gadus vecas meitenes, atzīmējot dzimšanas dienu devušās uz izlaušanās istabu.

Šajā atrakcijā apmeklētāji tiek ieslēgti slēgtā telpā, lai interaktīvā spēlē, risinot dažādus uzdevumus, pamazām atrastu veidu, kā izkļūt no telpas.

Izlaušanās istabā izcēlies ugunsgrēks, kur dzīvību zaudējušas visas piecas meitenes un smagus apdegumus guvis kāds 25 gadus vecs vīrietis, kuru policija uzskata par spēles vadītāju.

Polijas policija pēc notikušā ir aizturējusi izlaušanās istabas īpašnieku, kuram izvirzītas apsūdzības par nonāvēšanu aiz nolaidības.

Polijā kopumā ir ap 1 100 šādu izklaides vietu, un tajās pēc Polijas iekšlietu ministra rīkojuma šonedēļ ir tiks pārbaudīta ugunsdrošības prasību ievērošana.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas