Polija reģionos ar augstu COVID-19 izplatību atkārtoti ieviesīs stingrus ierobežojumus

Polijas veselības ministrs Lukāšs Šumovskis

Polijas valdība gatavojas valsts dienvidos un vidienē ieviest obligātu elpceļu masku prasību un ierobežot sporta un kultūras iestāžu darbību, vēsta Polijas valsts raidorganizācija Polskie Radio.

Ceturtdien, 6.augustā, Polijas veselības ministrs Lukāšs Šumovskis (Łukasz Szumowski) preses konferencē paziņojis, ka ierobežojumi tiks ieviesti 19 apriņķos, kur novērota straujākā infekcijas izplatība. Šie apriņķi atrodas Lielpolijas un Lodzas vojevodistē valsts vidienē un Mazpolijas vojevodistē valsts dienvidos.

Polijā diennaktī līdz ceturtdienai, 6.augustam, reģistrēti 640 jauni inficēšanās gadījumi un 18 mirušie. Valstī kopumā ar jauno koronavīrusu līdz šim inficējušies 48 789 iedzīvotāji un no tā izraisītām komplikācijām miruši jau 1 756 cilvēki.

Lasiet arī: BNN PĒTA | Papildus maskām, kā Lietuva vēl reaģēs uz atkārtotu COVID-19 pacientu pieaugumu?

Veselības ministra vietnieks Jānušs Ciešiņskis (Janusz Cieszyński) preses konferencē skaidrojis, ka atkarībā no infekcijas izplatības katrā teritorijā paredzēts atkārtoti ieviest dzeltenā un sarkanā līmeņa ierobežojumus. Tie paredz obligātu elpceļu masku nēsāšanu ārpus telpām, ierobežojumus sporta centru un kultūras iestāžu darbībā, kā arī ierobežojumus sabiedriskā transporta lietošanā, ziņo Polskie Radio.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas