bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Sestdiena 21.07.2018 | Vārda dienas: Meldra, Meldris, Melisa
LatviaLatvija

Politikas kalendārs. Latvija, 2012.gada 13.–17.februāris

FaceBook
Twitter
Draugiem
print
(Balsojumu nav)

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

13.februāris, pirmdiena.

Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš piedalās Mazākumtautību padomes sēdē un Nacionālās aizsardzības akadēmijas dibināšanas 20.gadskārtas svinībās.

Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa atrodas divu dienu oficiālā vizītē Gruzijā.

Juridiskās komisijas Pilsonības likuma grozījumu apakškomisija pirms otrā lasījuma izskata likumprojektu «Grozījumi Pilsonības likumā».

Saeimas deputātu grupas sadarbībai ar Kanādas parlamentu tiekas ar Kanādas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā Džonu Morisonu (John Morrison)

Zatlera Reformu partijas Saeimas frakcijas sēde.

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis vada Ministru kabineta komitejas sēdi, piedalās valdību veidojošo partiju koalīcijas Sadarbības padomes sēdē un pētījuma «Valodas situācija Latvijā: 2004–2010» prezentācijā.

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs sniedz televīzijas interviju Pirmajam Baltijas kanālam.

14.februāris, otrdiena.

Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš apmeklē Rīgas Lietuviešu vidusskolu, pieņem Bulgārijas Republikas vēstnieku Ivanu Naidenovu (Ivan Anguelov Naydenov) sakarā ar viņa darbības termiņa beigšanos un tiekas ar kluba «Rīga – 20:14» organizatoriem un aktīvistiem.

Saeimas pastāvīgo komisiju sēdes.

– Juridiskā komisija pirms otrā lasījuma izskata likumprojektus «Grozījumi Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā» un «Grozījums Paziņošanas likumā».

– Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija izskata likumprojektu «Grozījums Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumā».

– Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija vērtē Valsts policijas 2011.gada darba rezultātus.

– Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija pirms pirmā lasījuma izskata likumprojektu «Grozījumi likumā «Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā».

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis vada Ministru kabineta sēdi.

15.februāris, trešdiena.

Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš piedalās tiesnešu svinīgā solījuma nodošanas ceremonijā, tiekas ar Ministru prezidentu Valdi Dombrovski un ekonomikas ministru Danielu Pavļutu, pieņem projekta Ēnu diena dalībniekus.

Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa piedalās Saeimas Juridiskās komisijas sēde, atklāj izstādi «Latvijas Republikas Satversmei – 90», pieņem Austrijas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijā Stefanu Pēringeru (Stefan Pehringer), iepazīstas ar Ēnu dienas dalībniekiem Saeimā, piedalās Saeimas frakcijas Vienotība sēdē.

Ēnu diena Saeimā. Saeimas pastāvīgo komisiju sēdes. Zatlera Reformu partijas un Zaļo un Zemnieku savienības Saeimas frakciju sēdes.

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis sniedz interviju Latvijas Radio, telekompānijai LNT un Radio 101.

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tiekas ar Pasaules Brīvo latviešu apvienības priekšsēdi Jāni Kukaini, uzstājas ekspertu diskusijā par Latvijas un Lietuvas sadarbības perspektīvām.

16.februāris, ceturtdiena.

Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš dodas trīs dienu darba vizītē uz Poliju.

Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa vada Saeimas plenārsēdi.

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis vada Reformu vadības grupas sēdi, tiekas ar Igaunijas ārlietu ministru Urmasu Paetu (Urmas Paet).

17.februāris, piektdiena.

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis sniedz interviju Latvijas Radio raidījumam «Doma laukums», pieņem Grieķijas vēstnieku Latvijā Georgiju Hadzimihelaki (George Chatzimichelakis) un Kanādas vēstnieku Latvijā Džonu Morisonu (John Morrison).

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs apmeklē Daugavpili, Krāslavu un Dagdu.

Ref: 017.010.103.847


Pievienot komentāru

Gada pirmajā pusē par 6% sarucis ievestu lietotu auto skaits

Latvijā šogad pirmajā pusgadā par 6% sarucis ievestu lietotu auto skaits, aģentūru informē Auto asociācijā.

airBaltic saņem desmito Airbus A220-300 lidmašīnu

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 20.jūlijā Rīgā saņēma desmito Airbus A220-300 lidmašīnu ar reģistrācijas numuru YL-CSJ.

VID: Kases aparātu reforma rit smagnēji, tomēr tās gaita ir daudz raitāka nekā pērn

Kases aparātu reforma rit smagnēji, tomēr tās gaita ir daudz raitāka nekā pērn, informē Valsts ieņēmumu dienests.

Meža ugunsgrēka dzēšanai Valdgales pagastā piesaistīs papildu ugunsdzēsējus

Šobrīd ar meža ugunsgrēku Valdgales pagastā cīnās 60 ugunsdzēsēji, taču dienas gaitā plānots piesaistīt vēl 30 glābējus, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestaieraksts sociālajā tīklā Twitter.

Ventspilī meklē risinājumus aktuālajiem vides jautājumiem

Ventspilī piektdien, 20.jūlijā notika AS Ventspils tirdzniecības osta pārstāvju un vides speciālistu tikšanās ar Valsts vides dienesta pārstāvjiem.

Bērni ar funkcionāliem traucējumiem varēs saņemt ES fondu finansētus pakalpojumus

Bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, kuriem noteikta invaliditāte, būs pieejami sabiedrībā balstīti sociālie pakalpojumi sociālo prasmju un funkcionālo spēju uzlabošanai. Šim mērķim no Eiropas Sociālā fonda projektu īstenošanai ir paredzēti vairāk nekā 4,2 miljoni eiro.

Ražotāju cenu līmenis rūpniecībā jūnijā gada griezumā palielinājies par 4,3%

Vidējais ražotāju cenu līmenis Latvijas rūpniecībā 2018. gada jūnijā, salīdzinot ar 2017. gada jūniju ir palielinājies par 4,3%. Vietējā tirgū realizētajai produkcijai cenas pieauga par 4,8%, savukārt eksportētajai produkcijai – par 3,7%.

Lībija noraida ES ieceri Ziemeļāfrikā veidot migrantu centrus

Lībija ir pret Eiropas Savienības piedāvāto risinājumu Ziemeļāfrikas valstīs veidot migrantu centrus, lai apturētu cilvēku plūsmu pāri Vidusjūrai uz ES. Tā norādījis Lībijas premjerministrs Fajezs al Saradžs, kurš arī uzsvēris, ka Briselei valsti neizdosies pārliecināt ar finansiālu motivāciju.

Kopējie nodokļu parādi Latvijā jūlija sākumā – 1,212 miljardi eiro

Latvijā šogad jūlija sākumā kopējie nodokļu parādi, ieskaitot aktuālos, apturētos parādus un atmaksas termiņa pagarinājumus, bija 1,212 miljardu eiro apmērā, kas ir par 0,8% mazāk nekā mēnesi iepriekš.

Sākoties festivālam Positivus, uz Tallinas šosejas būs intensīvāka satiksme

Sākoties mūzikas festivālam Positivus, kas nedēļas nogalē norisināsies Salacgrīvā, autovadītājiem jārēķinās ar intensīvu satiksmi uz Tallinas šosejas.

Spānija atceļ aresta orderi Katalonijas neatkarības pasludinātājam Pudždemonam

Spānijas Augstākā tiesa ir atcēlusi Eiropas aresta orderi bijušajam Katalonijas reģiona valdības galvam Karlesam Pudždemonam, jo Vācija ir atteikusies viņu izdot tiesāšanai par apsūdzību dumpja rīkošanā par Katalonijas reģiona neatkarības pasludināšanu 2017.gadā.

Latvijas tūrisma mītnēs viesu pavadīto nakšu skaits pieaudzis par 11,6%

Latvijas viesnīcās un citās tūristu mītnēs šogad pirmajos piecos mēnešos viesu pavadīto nakšu skaits palielinājies par 11,6% salīdzinājumā ar 2017.gada attiecīgo periodu, sasniedzot 1,728 miljonus.

Igaunijas rūpniecisko ražotāju cenas gadā augšup par 2,9%

Rūpniecisko ražotāju cenu indekss Igaunijā gada laikā no pērnā jūnija līdz 2018.gada jūnijam ir kāpis par 2,9%, attiecīgi radot arī eksporta cenu kāpumu, tā aplēsuši igauņu satistiķi.

Greiderēšana uz grants autoceļiem veikta vairāk nekā 52 000 km apjomā

Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, VAS Latvijas autoceļu uzturētājs grants autoceļiem, veica greiderēšanu 52 353 km apjomā un greiderējamā kārta atjaunota 3 228 kubikmetru apjomā.

Pētījums: Latvijā katrs trešais saņēmis piedāvājumu aizņemties naudu nelegāli

Gandrīz katrs trešais iedzīvotājs Latvijā jeb 31% respondentu atzīst, ka ir saņēmis piedāvājumus naudu aizņemties nelegālajā tirgū, secināts Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas pētījumā, ko šā gada jūlijā veica tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS.

Putins aicina NATO beigt «bezatbildīgi» tuvināties Ukrainai un Gruzijai

Krievijas prezidents Vladimirs Putins paudis brīdinājumu NATO, lai militārā alianse neveido ciešākas saiknes ar Gruziju un Ukrainu, vērtējot, ka šāda politika esot bezatbildīga un tai varot būt sekas NATO, kuras politiķis gan nav konkretizējis.

Plāno atļaut pārtiku pēc derīguma termiņa beigām nodot labdarībai

Zemkopības ministrija sagatavojusi grozījumus Pārtikas aprites uzraudzības likumā, kas paredz, ka turpmāk konkrētas pārtikas produktu grupas pēc derīguma termiņa beigām varēs nodot labdarībai.

Ungārija iesūdzēta ES tiesā par aizliegšanu palīdzēt «nelegāliem imigrantiem»

Eiropas Komisija paziņojusi, ka Ungārijas likuma norma, ar ko palīdzēšana valstī nelikumīgi ieceļojušiem cilvēkiem atzīta par krimināllnoziegumu, ir pretrunā Eiropas Savienības tiesību aktiem, un tādēļ Ungārija ir iesūdzēta Eiropas Savienības tiesā.

Saeimas partijas nesteidz paust atbalstu Vējoņa kandidatūrai uz otru termiņu

Saeimā pārstāvētie politiskie spēki pašlaik nesteidz paust atbalstu Raimonda Vējoņa kandidatūrai uz otru termiņu Valsts prezidenta amatā.

Saglabāsies silts vietām pat karsts laiks

Tuvākajās dienās laika apstākļus Latvijā turpinās noteikt ciklons, līdz ar to debesis būs daļēji mākoņainas un vietām ir gaidāms lietus ar pērkona negaisu.

Jau trešo dienu turpina dzēst meža un kūdras ugunsgrēku Valdgales pagastā

Jau trešo dienu jeb 60 stundas turpina dzēst kūdras un meža ugunsgrēku Talsu novada Valdgales pagastā, kur degšana joprojām vietām notiek ar atklātu liesmu, bet citviet gruzd, informēja VUGD pārstāve Inta Palkavniece.

Maršruts nedēļas nogalei: Skārda bungu tūre, Dzīres Kuldīgā un Fono Cēsis

Arī šajā nedēļas nogalē visā Latvijā norisināsies daudz un dažādi pasākumi, kas dos iespēju kvalitatīvi pavadīt brīvdienas ikvienam – gan bērnam, gan pieaugušajam – un jebkur – gan dabā, gan iekštelpās. BNN komanda aicina ielūkoties Maršrutā, lai varētu izvēlēties, kurš pasākums ir vispiemērotākais šo brīvdienu pavadīšanai – Prāta Vētras koncerts Jelgavā, Dzīres Kuldīgā vai Fono Cēsis.

Lietuvas valdošā partija reklamējusies populārā TV seriālā

Sasniegt vēlētāju auditoriju var sasniegt dažādos veidos. Lietuvā valdošā Zemnieku un zaļo savienība to darījusi caur iecienītu televīzijas seriālu, tā šonedēļ secinājusi Lietuvas Centrālā Vēlēšanu komisija.

Igauņi alkoholu pērkot Latvijā, pusgadā nodokļos zaudē 20 miljonus eiro

Latvijas veikalos, kas atrodas pie Igaunijas robežas, pirmajā pusgadā pārdoti 1,6 miljoni litru stipro alkoholisko dzērienu, un tas nozīmē, ka Igaunija nodokļos zaudējusi vairāk nekā 20 miljonus eiro.

Asociācija: Ap 3 300 HIV inficēto zina savu statusu, bet netiek Latvijā ārstēti un turpina izplatīt infekciju

HIV Latvijā joprojām turpina savu uzvaras gājienu – ap 3 300 HIV inficēto zina savu statusu, bet netiek ārstēti un turpina izplatīt infekciju. Tādēļ ir nekavējoties jārīkojas, lai Latvija zaudētu savu HIV karaļvalsts statusu un infekcija tiktu ierobežota, aicina Baltijas HIV asociācija.

Jaunākie komentāri