Politikas kalendārs. Latvija, 2015.gada 29.jūnijs-3.jūlijs

29.jūnijs, pirmdiena:

– Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas deputāti tiekas ar Eiropas komisāru veselības un pārtikas drošības jautājumos Viteni Andrjukaiti.

– Notiek Baltijas jūras parlamentārās konferences sekretariāta vadītāja Bodo Bahra vizīte Saeimā.

– Premjerministre Laimdota Straujuma un ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs kopīgā preses konferencē informē par Latvijas prezidentūras ES Padomē laikā paveikto, par jautājumiem, kas tiks nodoti nākošajai prezidējošajai valstij – Luksemburgai. Preses konference notiek Latvijas Nacionālās bibliotēkas zālē Baltija.

– Notiek koalīcijas partiju sadarbības padomes sēde.

– Valsts prezidents Andris Bērziņš tiekas ar Polijas prezidentu Broņislavu Komorovski.

30.jūnijs, otrdiena:

– Valsts prezidents Andris Bērziņš atvadu vizītē pieņem Izraēlas, Moldāvijas, Beļģijas un Nīderlandes vēstniekus Latvijā. Pēc tam prezidents tiekas ar Latvijas Darba devēju konfederācijas prezidentu Vitāliju Gavrilovu un ģenerāldirektori Līgu Meņģelsoni.

– Premjerministre Laimdota Straujuma vada 2015.gada Eiropas čempionāta basketbolā darba grupu un pēc tam tiekas ar Latvijas Pensionāru federāciju.

– Notiek Ministru kabineta sēde.

1.jūlijs, trešdiena:

– Valsts prezidents Andris Bērziņš piedalās tiesnešu zvēresta došanas svinīgajā ceremonijā, tiekas ar  iekšlietu ministru Rihardu Kozlovski un ar premjerministri Laimdotu Straujumu.

– Premjerministre Laimdota Straujuma tiekas ar Nīderlandes vēstnieku Latvijā.

2.jūlijs, ceturtdiena:

– Premjerministre Laimdota Straujuma piedalās Ārlietu ministrijas rīkotajā pieņemšanā.

3.jūlijs, piektdiena:

– Valsts prezidents Andris Bērziņš pasniedz Atzinības krustu Kurzemes bruņniecības pārstāvjiem no Vācijas, Latvijas kultūras mecenātiem; piedalās Ebreju tautas genocīda upuru piemiņas brīdī pie memoriāla Rīgā, kā arī rīko pieņemšanu XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku organizatoriem.

– Premjerministre Laimdota Straujuma piedalās ebreju tautas genocīda upuru piemiņas brīdī pie memoriāla Rīgā, un piedalās pieņemšanā XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku organizatoriem.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas