Politikas kalendārs. Latvija, 2016.gada 2. – 6.maijs

2.maijs, pirmdiena:

– Notiek Ministru kabineta komitejas sēde, kurā izskata plāna projektu Pieaugušo izglītības pārvaldības modeļa ieviešanas plāns 2016.–2020.gadam un likumprojektu Gaisa kuģu pasažieru datu apstrādes likums.

– Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) klientu apkalpošanas centrā notiek Eiropas lietu komisijas sēde, kurā apspriež CFLA darbu Eiropas Savienības fondu 2014. – 2020.gada plānošanas periodā.

– Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs Jānis Garisons oficiālā vizītē apmeklē ASV, kuras laikā tiksies ar ASV amatpersonām un domnīcu pārstāvjiem, lai pārrunātu ASV Eiropas atbalsta iniciatīvu, ASV spēku klātbūtni Latvijā, kā arī gatavošanos NATO Varšavas samitam.

– Vairākās vietās Latvijā norisinās Latvijas Bruņoto spēku un Latvijas iekšlietu ministrijas struktūru kopējās taktiskās mācības.

3.maijs, otrdiena:

– Notiek Saeimas komisiju sēdes:

– Izglītības, kultūras un zinātnes komisija apspriež iespējamos risinājumus problemātikai saistībā ar nepietiekamo finansējumu valsts emeritētā zinātnieka statusa piešķiršanai;

– Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija apspriež Latvijas Nacionālo bruņoto spēku karavīru dalība starptautiskajās misijās;

– Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija izskata grozījumus Dzīvokļa īpašuma likumā;

– Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija izskata grozījumus likumā Par Valsts ieņēmumu dienestu un likumā Par nodokļu piemērošanu brīvostās un speciālajās ekonomiskajās zonās;

– Sociālo un darba lietu komisija izskata grozījumus Darba likumā;

– Publisko izdevumu un revīzijas komisija apspriež Saeimas ēkas Jēkaba ielā 6/8 renovācijas gaitu.

– Notiek Ministru kabineta sēde.

4.maijs, trešdiena:

– Notiek Saeimas svinīgā sēde par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai. Runu saka Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece.

5.maijs, ceturtdiena:

– Latvijas Pašvaldību savienībā par godu Mātes dienai notiek diskusija un preses konference Kas sievietei nepieciešams, lai laistu pasaulē vēl vienu bērnu?

6.maijs, piektdiena:

– Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā notiek Atvērto durvju diena.
Ref:017.010.103.10033

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas