Politiķu karuselis. Partiju apskats Eiropas Parlamenta vēlēšanām Latvijā

Lai arī Latvijai Eiropas Parlamentā atvēlēti tieši astoņi krēsli, šogad uz tiem kandidē 246 personas no 16 partijām. Ja vēl nav izdarīta izvēle, kurš ir cienīgs pārstāvēt Latviju un tās iedzīvotāju intereses, tad vērts ielūkoties partiju līderu sniegtajās atbildēs ziņu portālam BNN par katras partijas prioritātēm.

BNN sazinājās ar partiju līderiem, vaicājot, kādi, viņuprāt, ir Latvijas svarīgākie mērķi Eiropas Savienības kontekstā, kas ir galvenās jomas, kurās Eiropai vajadzētu izlīdzēt ar finansējumu, kādi risinājumi nepieciešami un kas būtu jāmaina pašā Eiropas Parlamentā. Tāpat jautāts par kandidātiem, kuriem nebūtu vietas Parlamentā. Diemžēl pēc vairākkārtīgiem mēģinājumiem BNN tomēr neizdevās sazināties ar nevienu no Saskaņas pārstāvjiem, tāpēc šīs partijas viedokļa apskatā nav.

Lai iepazītos ar visiem partiju līderiem, spiediet bultu attēla apakšā!

Ja kādam šķiet, ka Brisele ir kas ļoti attālināts no Latvijas ikdienas dzīves, jāatzīmē, ka

80% no Eiropas Parlamentā pieņemtajiem lēmumiem tiešā veidā ietekmē Latvijā pieņemtos likumus.

Tāpēc 25.maijā paudiet arī savu viedokli, piedaloties vēlēšanās un ietekmējot Latvijas nākotni.

Lai balsotu EP vēlēšanās, nepieciešama pase vai eID karte. Turklāt šoreiz vēlētāja apliecība nav nepieciešama tiem, kuriem kā personu apliecinošs dokuments ir tikai eID karte.

EP vēlēšanās var balsot savā vēlēšanu iecirknī vēlēšanu dienā no pulksten 7.00 līdz 20.00. Iepriekš, 22., 23. un 24.maijā, var balsot jebkurā iecirknī Latvijā – neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ziņas

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!