Positivus rīkotāji izziņo turpmāko festivāla norisi

Ieilgušās Covid-19 pandēmijas dēļ arī 2021.gadā festivāls Positivus vēl nevar notikt, kas nozīmē, ka tas nenotiks jau otro gadu pēc kārtas, paziņojuši festivāla rīkotāji.

«Lielākā daļa festivāla programmas bija apstiprināta un ilgu laiku mēs gaidījām piemērotāko brīdi tā izziņošanai – diemžēl pandēmija tikai pieņēmās spēkā un ziņas par grandiozu vasaras brīvdabas koncertu publika nespētu uztvert nopietni,» paziņojumā raksta festivāla rīkotāji. 

Viņi arī norāda, ka redz «gaismu tuneļa galā» un tā ir vakcīna. «Jau šovasar notiks daudzi pasākumi kur cilvēki, kuri saņēmuši vakcīnu, varēs tos apmeklēt un piedzīvot bez nekādiem ierobežojumiem. Tomēr tādu pasākumu kā Positivus rīkošana ir ļoti saistīta ar kopējo situāciju visā pasaulē, jo mākslinieku pārvietošanās ir sarežģīta vai pat neiespējama dažādu ieviesto noteikumu dēļ, tādēļ šovasar vēl nespējam rīkot festivālu ar daudzu ārzemju mākslinieku piedalīšanos.»

Pašlaik Positivus rīkotāji plāno, ka festivāls 2022.gadā notiks 15. un 16.jūlijā.

Rīkotāji arī ziņo, ka visas 2020.gada un 2021.gada festivāla biļetes būs derīgas uz 2022.gada festivālu. Biļešu tirdzniecība uz 2022. gada festivālu plānojam uzsākt ne ātrāk kā septembrī, līdz ar pirmo mākslinieku paziņošanu.

Tomēr šī paziņojuma laiku var ietekmēt pandēmijas gaita, jo organizatori nevēlas sākt izziņot festivāla programmu pirms Covid-19 pandēmija nav normalizējusies tādā apjomā, lai 2022.gada festivāla norisi var prognozēt kā kaut cik reāli iespējamu.

Šobrīd notiek sarunas ar visiem māksliniekiem par to, kuri no 2020. un arī 2021.gada festivāla pārcels savu uzstāšanos un piedalīsies 2022.gada festivālā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas