Prāta vētra izziņo vasaras koncerttūri

Šā gada vasarā grupa Prāta vētra dosies vasaras koncerttūrē Gads bez kalendāra. Koncerti norisināsies Jelgavā, Valmierā, Ventspilī, Daugavpilī un Rīgā.

«Nav labāka veida būt noderīgiem šajā laikā, kā tikai darot to, ko protam vislabāk – spēlējot savu mūziku. Šovasar brauksim uz Jelgavu, Valmieru, Ventspili, Daugavpili un Rīgu, lai koncertētu un atkal tiktos ar saviem klausītājiem pēc trīs gadu pārtraukuma. Tas nav bijis tikai Gads bez kalendāra, ir izdzīvots posms, kas uz ierastām lietām liek skatīties pilnīgi citādi. Mēs ticam, ka šie koncerti mūs saliedēs, dos cerību, un atkalsatikšanās prieks iedvesmos mūs visus jaunam cēlienam,» pauž Prāta vētras komanda.

Vienlaikus grupa pauž, ka ar vasaras koncerttūri  atbalstīs tos, kuru mājas izpostījis karš. Ukraiņi, kurus uz Latviju atvedušas bēgļu gaitas, būs koncertu goda viesi un varēs tos apmeklēt bez maksas. Ieeja koncertos būs iespējama, uzrādot Ukrainā izdotu derīgu personu apliecinošu dokumentu.

Koncertos skanēs jau iemīļotas grupas melodijas un jaunā albuma dziesmas, piemēram, Muzikālā banka 2021 laureāte Tur, kur Dieva kamanas slīd, 2021.gada radio hits Karuseļi un citas dziesmas kopā ar īpašajiem viesiem.

Vasaras koncerti notiks piecās Latvijas pilsētās:

  • 23.jūlijā Jelgavā, Lielupes pļavā pretī Jelgavas pilij;
  • 30.jūlijā Valmierā, Dīvaliņa pļavās;
  • 6.augustā Daugavpilī, stadionā Lokomotīve;
  • 13.augustā Ventspilī, Reņķa dārzā;
  • 20.augustā Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē.

Par biļešu iegādi vairāk lasiet šeit.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas