Pretīgi – kaut kas, ko tu negribētu redzēt pēc vakariņām dārgā, augsti novērtētā restorānā

Restorānu novērtējums mums ir ļoti svarīgs, izdarot izvēli vai apmeklēt kādu konkrētu ēdināšanas iestādi vai nē.

Ēdiena standartu aģentūra liek mums justies labāk, ja zinām, ka tās pārstāvji ir apstiprinājuši konkrēto ēstuvi.

Vai arī tā tikai tam būtu jābūt?

Kāds Reddit lietotājs dalījies ar kādu neiepriecinošu attēlu pēc tam, kad jau bija paēdis – un pēc redzētā, šķiet, ka viņš šajā ēstuvē vairs nespers kāju.

Attēlā redzams Publiskās veselības dienesta atzinums, ka Pasedanā, Losandželosā esošajā restorānā ir augsta tīrības pakāpe. Inspekcijas vizītes laikā restorāns saņēmis 90 līdz 100 punktus no 100 iespējamajiem un tam piešķirta A pakāpe.

Viss izklausās labi, bet pie plakāta, kas apliecina restorāna tīrību, atrodas tarakāns, kas šķietami dokumentu padara par izsmieklu.

Kāds komentētājs paudis savas domas: «Ja tu kādreiz esi strādājis vietā, kur pārdod ēdienu (lielveikalā, restorānā, saldējuma veikalā, utml.), tad tu zināsi, ka tur ir tarakāni. Atšķirība vienīgi tāda, kur viņi atrodas un cik daudz viņu ir.»

Kāds cits piemetināja: «Zinu, ka daļā ēdināšanas iestāžu vārdu «tarakāni» aizstāj ar kādu citu segvārdu, lai neizbiedētu klientus.»

Avots: www.dailymail.co.uk

Saistītie raksti

2 KOMENTĀRI

  1. Tiešām, patīkami tas nav, drīzāk pretīgi, bet tarakānus ir ļoti grūti iznīcināt.Labi, ka dažā labā vietā vēl nedzdzied circenīši! Man mājās, par laimi, nekad tādi kustoņi nav iemitinājušies, bet darbā un dzīvē ir pieredzēts daudz kas vairāk.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas