Putina dzīvesbiedre Kabajeva lūgta pārliecināt agresoru beigt karu

Alīna Kabajeva tiek uzskatīta par Krievijas prezidenta Vladimira Putina dzīvesbiedri un bērnu māti. Šveicē dzīvojošās sievietes draudzenes lūgušas viņu pārliecināt savu partneri izbeigt Krievijas karu pret Ukrainu, vēsta ASV ziņu portāla The New York Post sadaļa Page Six.

Medijs vēsta, ka Putinam ar Kabajevu kopīgi bērni, un sieviete, bijusī vingrotāja un Olimpisko spēļu zelta medaļniece, dzīvo Šveicē, un ka viņai gaidāma izraidīšana no valsts.

«Alīnas draudzenes lūdz viņai, lai viņa lido pie Putina un pārliecina viņu izbeigt karu,» tā Page Six citē kāda anonīma avota teikto. «Šķiet, ka viņš neklausās nevienā, bet varbūt viņš ieklausītos viņā [A. Kabajevā].»

Lasiet arī: Plāno sodīt par krievu iebrucēju simbolu izmantošanu

Anonīmais avots arī sacījis: «Ap Putinu ir vairāki loki drošībnieku. Alīna teica, ka nezina, vai var viņam piekļūt, un, pat ja viņa to izdarītu, viņa nezina, vai atkal varēs izkļūt ārā, lai būtu kopā ar viņu bērniem.»

Page Six vēsta, ka 38 gadus vecajai Kabajevai ar 69 gadus veco Putinu ir četri bērni, kuru eksistenci abi vecāki nav oficiāli atzinuši. Iespējams, ka bērni dzimuši Šveicē un visi ir Šveices pilsoņi, tā medijs citē anonīmā avota teikto.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas