Radīts cenu kalkulators elektrības tirgotāju piedāvājumu salīdzināšanai

Izstrādāts Elektrības cenu kalkulators, kas palīdz mājsaimniecībām salīdzināt dažādu elektrības tirgotāju piedāvājumu nosacījumus un izdarīt secinājumus par savam patēriņam piemērotākā cenu plāna izvēli.

Kalkulators ļauj aprēķināt, cik liels būs mājsaimniecības ikmēneša elektrības rēķins atkarībā no elektrības patēriņa, ņemot vērā katra cenu plāna kilovatstundas cenu un abonēšanas maksu. Tāpat tas sniedz iespēju pārskatāmi salīdzināt virkni nosacījumu, kam ir nozīme, mājsaimniecībām izdarot secinājumus par sev piemērotāko izvēli, portālu BNN informē kalkulatora izstrādātājs – Swedbank Privātpersonu finanšu institūts.

Kā zināms, lai no 1.aprīļa sāktu lietot konkrētu piedāvājumu, mājsaimniecībām izvēle jāizdara līdz 15.martam, taču ne obligāti. Sev piemērotākā piedāvājuma izvēli mājsaimniecības var izdarīt arī jebkurā brīdī pēc 1.aprīļa, tikmēr saņemot elektrību no esošā tirgotāja par universālā pakalpojuma cenu. Tiklīdz tiks publiskoti jauni elektrības tirgotāju piedāvājumi, kalkulators tiks papildināts.

Kalkulators dažādu elektrības tirgotāju piedāvājumu salīdzināšanai atrodams šeit.

102.000.102.6737

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas