Rail Baltica izbūves laikā naktīs slēgs satiksmi Lāčplēša ielā

Pilnsabiedrība BERERIX Rail Baltica Rīgas Centrālā multimodālā mezgla būvniecības ietvaros ir pabeigusi Prāgas un Dzirnavu ielās plānotos pārvadu daļas demontāžas darbus. Šobrīd norit teritorijas sakopšana un tramvaja kontakttīklu uzstādīšana, pēc kā abu pārvadu tuneļus atvērs visa veida satiksmei 20.jūnija rītā.

Nākamais darba posms paredz no 20.jūnija līdz 23.jūnijam, kā arī no 27.jūnija līdz 29.jūnijam veiks jaunā Rail Baltica pārvada atbalsta sienas būvdarbus paralēli Lāčplēša ielai. Lai nodrošinātu drošu būvdarbu izpildi un mazinātu ietekmi uz autotransporta plūsmu pilsētā, darbus veiks nakts stundās no plkst. 22.00 līdz plkst. 6.00.

Tāpēc šajā laika posmā būs slēgta autotransporta satiksme Lāčplēša ielā, posmā no Satekles ielas līdz Kalupes ielai.

Pilnsabiedrība nodrošinās attiecīgo ceļa zīmju izvietošanu, kā arī nodrošinās iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas minētajos ielas posmos, autotransporta piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, kā arī operatīvā transporta satiksmi.

Ja būvdarbu laikā Lāčplēša iela būs droša satiksmei ātrāk, un to varēs atvērt autotransporta satiksmei, tad pilnsabiedrība sadarbībā ar iesaistītajām pusēm to atvērs, un par to tiks izplatīts atsevišķs paziņojums iedzīvotājiem, teiks paziņojumā medijiem.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas