Rail Baltica vajadzībām Pērnavā būvēs jaunu dzelzceļa tiltu

Dzelzceļa līnijā Rail Baltica Igaunijā ir iekļauta Baltijas jūras kūrortpilsēta Pērnava. Vērienīgā projekta vajadzībām tajā būs jābūvē jauns dzelzceļa tilts pāri tāda paša nosaukuma upei, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Šobrīd ir sākta Pērnavas upes gultnes izpēte, lai būvētu dzelzceļa tilta balstus. Interesanti, ka Igaunijas ceturtajā lielākajā pilsētā tas atradīsies 25 metru attālumā no pašreizējā Papinīdu tilta, kas ir pilsētas transporta artērija.

Lasiet arī: Igaunijas premjerministre cer vasarā dot atelpu no ierobežojumiem

Uzņēmums Rail Baltic, kas ir Rail Baltica projekta Igaunijas atzars, norādījis, ka patlaban valstī nav aprīkojuma, kas ļautu no ūdens virsas tehniski izpētīt upes gultni. Konkursā par darbu veikšanu uzvarējis Vācijas uzņēmums Obermeyer Planen+Beraten un Spānijas firma Prointec, norādījis Rail Baltica tehnisko projektu vadītājs Kaurs Lānsalu (Kaur Laansalu).

Gaidāmie darbi sevī ietver upes gultnes izpēti, veicot tajā urbumus. Tas ļaus izdarīt tehniskos secinājumus un izprojektēt Rail Baltica Pērnavas tilta balstu būvniecību, vēsta ERR.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas