Ratass: Igaunijā 2+2 principa neievērošana ir problēma

Pārtikas veikalos Igaunijā netiek ievērots 2+2 noteikums jeb aizliegums pulcēties grupās lielākās par divām personām no vairāk nekā divām mājsaimniecībām, un tas liedz samazināt vīrusa izplatību, norādījis Igaunijas premjerministrs Jiri Ratass (Jüri Ratas).

«Mums sabiedriskās telpās ir masku nēsāšanas pienākums un 2+2 pienākums,» otrdien, 1.decembrī, intervijā raidstacijai Vikerraadio norādīja Igaunijas valdības vadītājs.

«Otrais netiek ievērots, un tā ir problēma. Esmu sacījis Veselības pārvaldei, ka ir jābūt vairāk pārbudēm. Pārtikas veikalos tas netiek ievērots, un tā ir liela problēma,» vērtējis Ratass.

Lasiet arī: Jaunatklātie COVID-19 gadījumi Baltijā. Latvijā – 690, Lietuvā – 2 109, Igaunijā – 524

Valdības vadītājs intervijā arī sacījis, ka visatraucošākā esot situācija Austrumviru apriņķī, valsts ziemeļaustrumos, jo šajā apriņķī aug inficēšanās temps un ir audzis inficēto cilvēku vidējais vecums. Lai arī Igaunijā inficēšanās rādītāji pēdējās nedēļās bijuši zemākie Baltijā, infekcija turpina izplatīties un valdībā tiek apspriesta jaunu epidemioloģisko ierobežojumu ieviešana, vēsta ERR.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ziņas

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!