RB Rail AS valdes priekšsēdētājs Rīhimeki lēmis pamest darbu uzņēmumā

Timo Rīhimeki

RB Rail AS izpilddirektors un valdes priekšsēdētājs Timo Rīhimeki (Timo Riihimäki) paziņojis par savu aiziešanu no kopuzņēmuma, informē RB Rail AS.

Rīhimeki lēmumu pieņēmis personisku iemeslu dēļ. Darbu viņš turpinās līdz 19.decembrim.

Karolis Sankovskis (Karolis Sankovski), RB Rail AS padomes priekšsēdētājs: «Mēs esam apbēdināti uzzināt par Rīhimeki atkāpšanos no amata, tomēr respektējam viņa lēmumu. Padomes vārdā es vēlētos pateikties viņam par ieguldīto darbu un novēlēt visu to labāko tālākajās gaitās. Jaunā izpilddirektora atlases laikā, kopuzņēmuma netraucētu darbību nodrošinās pārējie valdes locekļi, kā arī visa RB Rail AS komanda. Tāpat uzņēmumam drīz pievienosies Programmas vadības direktors, kurš būs atbildīgs par globālā projekta aktivitāšu izpildes paātrināšanu.»

Rīhimeki amatā stājās šā gada martā. Pirms tam viņš strādāja vairākos vadošos amatos uzņēmumā NRC Group (kopš 2019. gada janvāra – VR Track), kas ir viens no vadošajiem dzelzceļa projektēšanas, būvniecības un uzturēšanas uzņēmumiem Somijā

Rīhimeki darbības laikā RB Rail AS uzsākti būvprojektēšanas darbi 411 kilometram no Rail Baltica pamattrases, kā arī izsludināts iepirkums 236 kilometru būvprojektēšanas darbiem.

Lasiet arī: Lidostā Rīga dzelzceļa līnijas Rail Baltica stacijas būvdarbu iepirkumu plānots izsludināt šogad

Papildu tam Rīhimeki turpināja tālāk uzlabot kompānijas struktūru ieviešot Programmas vadības daļu, lai stiprinātu projekta spēju veiksmīgi īstenot būvprojektēšanas un būvniecības posmus. Turklāt, lai nodrošinātu efektīvāku iepirkuma procesu, uzņēmumā tika pastiprināta iepirkumu nodaļas loma.

RB Rail AS ir daudznacionāls Igaunijas, Latvijas un Lietuvas kopuzņēmums, kas tika izveidots, lai koordinētu Rail Baltica Globālā projekta īstenošanu – pirmo šāda mēroga infrastruktūras projektu no Tallinas līdz Lietuvas/Polijas robežai. RB Rail AS kā Globālā projekta centrālais koordinators ir atbildīgs par dzelzceļa projekta izstrādi, būvniecību un mārketinga aktivitātēm.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas