Rebenoks sists ar rokām, kājām un dēļiem, nolaupīti dārgi rokaspulksteņi un juvelierizstrādājumi

Pāvels Rebenoks

Trīs maskās tērpti noziedznieki advokāta Pāvela Rebenoka mājā iebrukuši, uzlaužot durvis, un savus upurus tie situši ar rokām, kājām un uz vietas atrastiem dēļiem, bet no notikuma vietas aiznesuši līdzi dārgus rokaspulksteņus un juvelierizstrādājumus, 21.septembra preses brīfingā informēja Valsts policijas Kriminālizmeklēšanas pārvaldes priekšnieks Armands Ruks.

Viņš stāstīja, ka laupītāji upurus pārsteiguši, nezvanot pie durvīm, bet ielaužoties pa tām no pagalma puses. Teritorijā nav bijusi uzstādīta videonovērošana un mājā tobrīd nav bijusi ieslēgta signalizācija.

Saskaņā ar sniegtajām liecībām, uzbrucēji bijuši trīs, tērpti viscaur melnā un ar maskām galvā. Divus mājās esošos vīriešus viņi situši ar rokām, kājām un turpat pagalmā atrastiem dēļiem, kurus policija pēc tam atradusi aptuveni 200 metrus no nozieguma izdarīšanas vietas.

Laupītāji aiznesuši sev līdzi dārgu rokaspulksteņu kolekciju un juvelierizstrādājumus, tai skaitā gredzenus un aproču pogas, pastāstīja Ruks.

Tāpat Valsts policijas priekšnieka p.i. Juris Šulte preses konferencē skaidroja, ka Rebenoka pērn rakstītais iesniegums par viņam izteiktajiem nāves draudiem tika izmeklēts. Tika konstatēts, ka tas balstīts uz «jūtu uzplūdā» rakstīta komentāra internetā, līdz ar to pēc tam lieta izbeigta. 

Kā ziņots, ka naktī uz svētdienu, 20.septembri, Langstiņos nogalināts zvērināts advokāts Rebenoks, bet ievainots viņa partneris veterinārārsts Ingus Balandins.

Saistībā ar notikušo policijā sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 117.panta – par slepkavību, ja tā saistīta ar laupīšanu. Policija gan aizvien neizslēdz arī iespēju, ka Rebenoka slepkavības motīvi varētu būt saistīti ar viņa profesionālo darbību.

BNN jau iepriekš rakstīja par to, kā gan jurists Mārtiņš Krieķis, gan Rebenoks ar apšaubāmām metodēm «dala» ietekmi Olainfarm un kā tas viss dzirdams publiskotajās sarunās, kas pieejamas šeit.

Saistītie raksti

1 komentārs

  1. Langstiņos ir drausmīgi slikta enerģētika! Mūsu bagātnieki ar savu grēcīgo uzvedību ir apgānījuši zemi, kurā tie dzīvo. Tāpēc Dabas Māte viņus soda par grēkiem! Melna čūska vēl ilgi mals miltus pār bagātnieku galvām. Un Pērkons saspers visus valsts izzadzējus šajā vai nākošajā dzīvē. Mēs visi esam mirstīgi, neatkarīgi no sociālā statusa… Ar baltu skaudību, Skolnieciņš [Latvju Skaudības Dievs]

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas