Rebenoku Rīgas ostā nomaina ekonomikas ministra padomnieks Artis Grinbergs

Iepriekšējā ekonomikas ministra Ralfa Nemiro (KPV LV) izvirzīto Rīgas ostas valdes locekli Pāvelu Rebenoku amatā nomainīs ekonomikas ministra Jāņa Vitenberga (KPV LV) virzītais AS Sakret Holdings padomes loceklis Artis Grinbergs.

Par izmaiņām Rīgas ostas valdē otrdien, 5.maijā, lēmis Ministru kabinets.

Pēc Ekonomikas ministrijas (EM) sniegtās informācijas, Rebenoks 6.aprīlī iesniedza iesniegumu par atkāpšanos no Rīgas ostas valdes locekļa amata, jo viņam bija jāizlemj par labu vai nu darbam advokatūrā, vai ostā. Rebenoks nolēma pamest darbu ostā.

Vēl par šo tematu: Rebenoks pamet darbu Rīgas brīvostas valdē

Ņemot to vērā, ekonomikas ministrs Vitenbergs nolēma šim amatam virzīt Grinbergu.

Valdība lēma atļaut Grinbergam savienot Rīgas ostas valdes locekļa amatu ar ekonomikas ministra padomnieka amatu, padomes locekļa amatu Sakret Holdings un padomes priekšsēdētāja vietnieka amatu nodibinājumā Domnīca Certus.

Likums par ostām nosaka, ka Rīgas ostas valdē ir četri valdes locekļi – ekonomikas ministra, finanšu ministra, satiksmes ministra un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra izvirzīti pārstāvji, kurus amatā ieceļ un no amata atbrīvo Ministru kabinets. Rīgas ostas valde ir lemttiesīgas, ja valdes sēdē piedalās ne mazāk kā trīs valdes locekļi, un lēmumu pieņem, ja par to nobalso ne mazāk kā trīs valdes locekļi. 

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas