Pāraktīvs urīnpūslis – vai tā ir norma? Bezmaksas konsultācijas reģionos

Rudenī sociālās iniciatīvas Pāraktīvs urīnpūslis – vai tā ir norma? ietvaros turpinās bezmaksas uroloģijas konsultācijas Latvijas reģionu pilsētās. Oktobrī un novembrī konsultācijas norisināsies Rēzeknē, Ventspilī un Limbažos, un uz tām aicinātas pieteikties sievietes, kas cieš no urīna nesaturēšanas problēmas, informē kampaņas pārstāvji.

«Speciālistu konsultācijas reģionos rīkojam jau vairākus gadus – konsultēties gribētāju ir daudz, kas liecina par problēmas aktualitāti,» teic uroloģe Inese Celmiņa.

«Lai gan novērots, ka urīna nesaturēšanas problēmas skar gados arvien jaunākus cilvēkus, tomēr tieši seniori ir visaktīvākie un uz konsultācijām reģionos piesakās visbiežāk. Diemžēl gados jaunāki cilvēki ir kautrīgi un bieži vien izvairās meklēt palīdzību pie speciālista,» skaidro Celmiņa. «Taču jāatceras, ka pāraktīvs urīnpūslis mēdz būt simptoms arī citām nopietnām veselības problēmām, tāpēc pie ārsta ieteicams vērsties savlaicīgi, lai noskaidrotu patiesos urīnpūšļa pāraktivitātes iemeslus.»

Speciālistu konsultācijas rudenī norisināsies:

– 25. un 26.oktobrī Rēzeknes slimnīcā;

– 1.novembrī doktorātā Elite Ventspilī;

– 26.novembrī Limbažu slimnīcā.

Konsultācijām jāpiesakās, zvanot pa tālruņa numuru 20054758 darba dienās laikā no 13.00 līdz 16.00. Vietu skaits konsultācijām ir ierobežots.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas