Regulators lemj par 2 komersantu darbības apturēšanu elektronisko sakaru nozarē

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija, veicot elektronisko sakaru komersantu uzraudzību, konstatējusi, ka divi elektronisko sakaru komersanti – SIA Foco 16 un SIA Olaines KTV – atkārtoti gada laikā izdarījuši administratīvo pārkāpumu, neizpildot pienākumu iesniegt Regulatoram tā pieprasīto informāciju un ievērot vispārējās atļaujas noteikumus. Tādēļ Regulatora padome lemj par elektronisko sakaru komersantu darbības pārtraukšanu elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanā un elektronisko sakaru tīklu nodrošināšanā uz trīs gadiem, kā arī izslēdz no elektronisko sakaru komersantu saraksta.

Regulatora padome, pieņemot šādu lēmumu, uzliek pienākumu Foco 16 un SIA Olaines KTV nekavējoties informēt galalietotājus par tā darbības pārtraukšanu un par atņemtajām tiesībām sniegt elektronisko sakaru pakalpojumus un nodrošināt elektronisko sakaru tīklu. SIA Foco 16 un SIA Olaines KTV pēdējo reizi tika brīdināts 2017.gada 13.decembrī par iespēju novērst pārkāpumu un iesniegt pieprasīto informāciju līdz 2018.gada 12.janvārim.

Vienlaikus šie komersanti gada laikā ir divas reizes administratīvi sodīti par informācijas nesniegšanu pēc Regulatora pieprasījuma. Tā kā elektronisko sakaru komersanti, nesniedzot informāciju, ir atkārtoti pārkāpuši Vispārējās atļaujas noteikumi elektronisko sakaru nozarē, Regulatora padome šodien nolēma pārtraukt SIA Foco 16 un SIA Olaines KTV darbību no 2018.gada 6.aprīļa līdz 2021.gada 5.aprīlim.

Regulators aicina iedzīvotājus, kuri noslēguši līgumus ar SIA Foco 16 vai SIA Olaines KTV, ņemt vērā, ka SIA Foco 16 un SIA Olaines KTV sākot no 2018.gada 6.aprīļa līdz 2021.gada 5.aprīlim nav tiesības sniegt elektronisko sakaru pakalpojumus un nodrošināt elektronisko sakaru tīklus.

Rfe: 225.000.103.2894

 

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas