Reivass: Absolūts atbalsts Ukrainai joprojām ir ES galveno uzdevumu sarakstā

Igaunijas premjerministrs Tāvi Reivass (pa kreis) un Ukrainas premjerministrs Arsēnijs Jaceņuks

Igaunijas premjerministrs Tāvi Reivass (Taavi Rõivas) norādījis, ka baumas par konstruktīvāku Krievijas attieksmi pret Ukrainu ir ievērojami pārspīlētas, jo Krievija nav spērusi nekādus tiešus soļus, lai atjaunotu vienotu Ukrainas teritoriju.

«Neaizmirsīsim, kā konflikts Ukrainā vispār sākās vai kā Krievija, cita starpā, nav darījusi neko, lai ļautu Ukrainai atgūt varu pār savām robežām, kā tas prasīts Minskas nolīgumos,» Igaunijas premjerministrs šonedēļ sacījis Kijevā, tiekoties ar Ukrainas kolēģi Arsēniju Jaceņuku, vēsta ERR.

Tikšanās reizē Jaceņuks pateicies Igaunijai par atbalstu Ukrainas iekšējo reformu veikšanā un paudis cerību, ka šogad stāsies spēkā bezvīzu režīms starp Ukrainu un Eiropas Savienību, norādot: «Ukraina ir veikusi visus būtiskos pasākumus, kas vajadzīgi bezvīzu režīmam. Sagaidām, ka Eiropas Komisija iespējami ātri pieņems atbilstošu lēmumu».
Igaunijas valdības vadītājs arī ieteicis Ukrainai pilnībā izmantot iespējas, ko sniedz ES-Ukrainas brīvās tirdzniecības līgums un uzsvēris, cik būtiski ir Ukrainā turpināt cīņu pret korupciju un uzlabot tieslietu sistēmas darbu.

Ref: 111.111.103.3162

Saistītie raksti

1 komentārs

  1. Reivass: Absolūts atbalsts Ukrainai joprojām ir ES galveno uzdevumu sarakstā
    ….Galveno uzdevumu sarakstā ir musulmaņu invāzija Eiropā …IDOITS

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas