Rekordliels skaits Latvijas ražotāju piedalās izstādē BAU Minhenē

Pasaulē vadošajā būvniecības izstādē BAU Minhenē šogad Latviju pārstāves 11 ražotāji, kas ir Latvijas valsts pārstāvniecības rekords, informē Vācijas–Baltijas Tirdzniecības kameras Andrejs Mēters.

Kopumā izstādē Minhenē piedalās 2 250 dalībnieki no 45 valstīm, tostarp, Latvijas. Šī gada izstāde ir sasniegusi rekordu – tās kopējā ekspozīcija ir kļuvusi par divām hallēm jeb 20 000 kvadrātmetriem lielāka. Kopējā ekspozīcijas platība sasniegusi 200 000 kvadrātmetrus.

Latvijas nacionālā stenda dalībnieki šogad ir tādi uzņēmumi kā SIA AW Latvia, SIA Controlit Factory, SIA Dores fabrika, SIA WWL Houses, SIA Stiga RM un SIA VMS Timber.

Savukārt SIA Cewood, SIA Glastik, SIA Ripo fabrika, SIA Silk Plaster Group, SIA Žogu fabrika izveidojuši savus individuālos stendus produktu hallēs.

Īpaša vieta izstādē BAU ir atvēlēta jauniem produktiem, tehnoloģijām un nozares virzītājiem, piemēram, digitālie procesi un arhitektūra, integrētās sistēmas un konstrukcijas, viedais apgaismojums un ēkas, savienotā telpa dzīvošanai un darbam.

Izstāde BAU Minhenē notiks no 14.janvāra līdz 19.janvārim.

Izstādi rīko Vācijas uzņēmums Messe München, kura oficiālais pārstāvis Latvijā ir Vācijas–Baltijas Tirdzniecības kamera (AHK). AHK sniedz arī atbalstu uzņēmumiem, lai pilnvērtīgi sagatavotos dalībai izstādē vai tās apmeklējumam.

BAU ir arhitektūras, būvmateriālu un būvsistēmu izstāde, kas notiek Minhenē, vienu reizi divos gados. Tas ir būvniecības nozares nozīmīgākais pasākums, kas pulcē vienkopus ļoti plašu starptautisku auditoriju: uzņēmējus, speciālistus un ekspertus, informējot klātesošos par jaunākajiem produktiem un risinājumiem būvniecības jomā, nozares attīstības tendencēm un virzieniem.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas