Remonti uz Tallinas šosejas Saulkrastu apvedceļa – jārēķina papildu laiks ceļā

Darbdienu rītos un vakaros lēnāka satiksme sagaidāma uz Tallinas šosejas (A1) Saulkrastu apvedceļa remontdarbu posmā, kas var prasīt nepilnu stundu ceļā, jo tur ir divi luksoforu posmi un trīs citi tiek regulēti ar priekšrocības ceļa zīmēm, kā arī ir noteikts ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h, brīdina VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC).

Šonedēļ būs slēgta satiksme, izbraucot no Saulkrastiem uz Tallinas šoseju pa ceļu Lilaste–Saulkrasti–Dūči jeb Rīgas ielu (V101), izbraukšana organizēta pa autoceļu Saulkrasti–Ragana (P6).

Uz Jelgavas šosejas (A8) posmā no Jaunolaines līdz tiltam pār Misu satiksme tiek organizēta pa Jelgavas virziena brauktuvi pa vienai joslai katrā virzienā.

Arī šajā ceļa remonta posmā jāplāno papildu laiku, jo sevišķi darbdienu rītos un vakaros ceļā var paiet līdz pat 40 minūtēm.

Uz laiku ir pārtraukti garantijas remontdarbi uz tilta pār Mazo Juglu uz Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers–Saulkalne). Bet uz Rīgas apvedceļa A4 pārvada pār Daugavpils šoseju (A6) satiksme tiek organizēta pa vienu joslu ar priekšrocības zīmēm.

Uz reģionālajiem autoceļiem visvairāk luksoforu posmu – astoņi ir uz autoceļa Pūri–Auce–Grīvaiši (P96) posmā no Dorupes līdz krustojumam ar autoceļu Dobele–Krimūnas–Zaļenieki (V1098). Šī būvdarbu posma beigās sākas nākamais remontposms līdz Penkulei. Četri luksoforu posmi ir uz autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus (P108) 20 kilometru garā posmā no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām. Abu šo remonta posmu izbraukšanai jārēķinās ar aptuveni stundu, norāda LVC.

Valstī turpinās aktīva būvdarbu sezona, būvdarbi notiek uz vairāk nekā 80 ceļu posmiem. LVC aicina autovadītājus rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem, kā arī ievērot luksoforu signālus būvdarbu posmos. Ar visiem būvdarbiem un satiksmes ierobežojumiem var iepazīties kartē VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas