Restorāna Riviera darbiniekiem nav konstatēts COVID-19

Restorāna Riviera personāls saņēmis negatīvus COVID-19 testu rezultātus, līdz ar to visi darbinieki, ievērojot visus nepieciešamos epidemioloģiskos pasākumus, turpina darbu restorānā, informē restorāna līdzīpašnieks un šefpavārs Jānis Sokolovskis.

VIņš uzsver, ka regulāra telpu dezinfekcija, personāla veselības pārbaude, distances un cilvēku skaita pie galdiņiem ievērošana jau ir kļuvusi par ikdienu. «Līdz ar to ceram, ka visi kopīgiem spēkiem, rīkojoties atbildīgi, spēsim pandēmiju pārdzīvot.»

Jau ziņots, ka restorāns Riviera, kuru apmeklēja ar koronavīrusu saslimušie, bija nosūtījis savus darbiniekus COVID-19 testēšanai, kā arī veicis pilnu telpu dezinfekciju.

Lasiet arī: Rosina lidostā ieviest visu iebraucēju kontroli cīņai pret COVID-19

Tāpat vēstīts, ka personām, kuras 27.jūnija vakarā apmeklējušas restorānu Aqua Luna vai 28.jūnija vakarā bijušas restorānā Riviera Rīgā, nākamās divas nedēļas bija rūpīgi jāseko līdzi savam veselības stāvoklim un COVID-19 raksturīgo simptomu parādīšanās gadījumā jāsazinās ar ārstu vai jāzvana uz vienoto tālruni COVID-19 testa pieteikšanai.

Minētā prasība saistāma ar pagājušās nedēļas COVID-19 uzliesmojumu.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas