Rēzeknes slimnīcā saslimšanu ar COVID-19 konstatē ārstam

Rēzeknes slimnīcā saslimšana ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību COVID-19 konstatēta ārstam, vēsta Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC).

Šo informāciju centrs saņēmis ceturtdien, 26.martā. SPKC norāda, ka saslimušajam ārstam sniegti ieteikumi tālākai rīcībai. 

Tikmēr SPKC epidemiologi sazinājušies ar Rēzeknes slimnīcas vadību, lai sniegtu rekomendācijas slimnīcas turpmākai darbībai, kā arī sadarbībā ar slimnīcu apzinātas kontaktpersonas, kam noteikta mājas karantīna. 

Vienlaikus notiek epidemioloģiskā izmeklēšana, lai izsekotu infekcijas avotu un apzinātu pacientus.

Rēzeknes slimnīca turpina darbību. SPKC pārstāve Ilze Arāja sacīja, ka riski ir izvērtēti un pamata slēgt slimnīcu pavisam patlaban nav. Viņa vēlreiz uzsvēra, ka speciālisti turpina epidemioloģisko izmeklēšanu. Plašāku informāciju centrā solīja sniegt piektdien.

Savukārt veselības ministre Ilze Viņķele (AP) sociālajā vietnē Twitter uzsver, ka ārstniecības iestādes ārkārtīgi svarīgi pasargāt no COVID-19 izplatības. «Mediķu un pacientu drošībai. Tieši tādēļ ierobežojām pakalpojumus, kas nav kritiski un neatliekami,» viņa norādīja.

Kā ziņots, lai pasargātu pacientus un mediķus no iespējamas inficēšanās ar jauno koronavīrusa izraisīto slimību COVID-19, no piektdienas tiks daļēji ierobežoti veselības aprūpes pakalpojumi gan valsts, gan privātajās ārstniecības iestādēs.

 

 

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas