Rīdziniekus un pilsētas viesi aicināti apmeklēt Jaunā gada sagaidīšanas pasākumu 11.novembra krastmalā

Rīdzinieki un pilsētas viesi laipni gaidīti Jaunā gada sagaidīšanas pasākumā 11.novembra krastmalā, kas risināsies no 31.decembra plkst. 21.00 līdz 1.janvāra plkst. 3.00, informē Rīgas domē.

Apmeklētāji varēs klausīties mūzikas grupu priekšnesumus, dejot dīdžeja atskaņoto melodiju pavadībā, vērot gadu mijas svētku uguņošanu, kā arī apmeklēt krastmalā izvietotās tirdzniecības vietas un kopā ar saviem draugiem un ģimeni svinēt svētkus, informē domē.

Pasākumu vadīs Kārlis Anitens, bet par muzikālo pavadījumu rūpēsies dīdžejs [Ex] da Bass. Pasākumā uzstāsies grupa Countryside, Atis Ieviņš un The Rock Brothers. No plkst. 21.00 krastmalā darbosies izbraukuma tirdzniecības vietas, kurās varēs iegādāties gadumijai raksturīgos ēdienus un dzērienus.

Vakara gaitā pasākuma apmeklētāji varēs sasildīties pie dzīvās uguns objektiem.

Tieši gadu mijā svinību apmeklētājiem būs iespēja vērot svētku uguņošanu, kuras māksliniecisko priekšnesumu nodrošinās SIA International Fireworks Design, savukārt muzikālo noformējumu veidos dīdžejs [Ex] da Bass, kurš savas performances laikā atskaņos fragmentus no populāriem pasaules skaņdarbiem: Žorža Bizē Karmenas, Volfganga Amadeja Mocarta Mazās naktsmūzikas un Figaro kāzām, kā arī Žaka Ofenbaha Orfeja pazemē. Pēc svētku uguņošanas svinības turpināsies kopā ar mūziķi Ozolu un dīdžeju [Ex] da Bass.

Lai nodrošinātu jauku gaisotni svētku norises vietā, ikviens aicināts ievērot sabiedrisko kārtību un drošību. Pasākuma norises vietā aizliegts ienest sprādzienbīstamus priekšmetus un pirotehniku, asus priekšmetus, šaujamieročus un citas bīstamas lietas. Tāpat apmeklētāji ir atbildīgi par savām personīgajām mantām.

Bērniem līdz 16 gadu vecumam ieeja pasākumā tikai kopā ar vecākiem. Vienlaikus vecāki aicināti pieskatīt savus nepilngadīgos bērnus.

Pasākuma teritorijā sabiedrisko kārtību uzraudzīs Rīgas Pašvaldības policija. Iedzīvotāji aicināti būt saprotoši pret drošības pasākumiem un ļaut drošības dienestiemveikt savus pienākumus, tajā skaitā pārbaudes, lai svētki būtu izdevušies un tikai patīkamiem pārsteigumiem piepildīti.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana. Foto un video materiāli tiks izmantoti pasākuma publicitātes mērķiem.

Sportisku aktivitāšu cienītāji gaidīti pilsētas publiskajā slidotavā pie Rīgas Kongresu nama, kas gadu mijā darbosies no 31. janvāra plkst. 9.00 līdz 1. janvāra plkst. 2.00.

Gan pirms gadu mijas, gan Jaunajā gadā rīdzinieki un pilsētas viesi aicināti apskatīt festivāla Ziemassvētku egļu ceļš 25 vides objektus Kronvalda parkā: netradicionāli un visdažādākajā tehnikā veidotus mākslas darbus – Ziemassvētku egles.

31. decembrī un 1.janvārī Rīgas sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas