Rīgā atvieglos ielu tirdzniecības atļauju saņemšanas kārtību

Rīgas domes deputāti trešdien, 19.decembrī, atbalstījuši grozījumus pašvaldības saistošajos noteikumos, kas paredz atvieglojumus ielu tirdzniecības saskaņošanai Rīgā, informē Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore Aira Šmelde.

«Runājot par izmaiņu ietekmi uz uzņēmējdarbību, viennozīmīgi tas atvieglos saskaņojumu un atļauju saņemšanas kārtību, kā arī labvēlīgi ietekmēs tos tirgotājus, kuri pārdod savu produkciju Ziemassvētku laikā, jo tiks pagarināts gan tirdzniecības laiks, gan konkretizēts preču sortiments,» skaidro Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs.

Saistošie noteikumi arī paredz iespēju iekārtot sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanas vietu atbilstoši pēdējam Rīgas pilsētas būvvaldē saskaņotajam projektam pēc šī saskaņojuma derīguma termiņa beigām, ja nav mainījušies faktiskie un tiesiskie apstākļi. Tāpat saistošie noteikumi precizē ielu tirdzniecībā Ziemassvētku laikā realizējamo preču sortimentu, pielīdzinot to īslaicīga rakstura ielu tirdzniecībā realizējamajam preču sortimentam, kā arī tiek pagarināts ielu tirdzniecības Ziemassvētku laikā ilgums, proti, turpmāk to varēs organizēt laikposmā no 1.novembra līdz 15.janvārim.

Kā arī turpmāk Rīgas pilsētas būvvaldes saskaņojumu sabiedriskās ēdināšanas pakalpojuma sniegšanai uz trīs gadiem varēs saņemt, projektu iesniedzot ne tikai elektroniski, bet arī papīra formātā.

Tostarp izmaiņas precizē un optimizē kārtību, kādā ir saņemami elektroniskie pakalpojumi, kā arī pielāgo iesniegumu veidlapas Vispārīgajai datu aizsardzības regulai.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas