Riga Fashion Week pulcē labākos modes māksliniekus

No 30.oktobra līdz 3.novembrim Latvijā norisinās 17. Rīgas modes nedēļas (Riga Fashion week) rudens sesija. Tās laikā 2013.gada pavasara/vasaras tērpu kolekcijas prezentē tādi mākslinieki kā Anna Led, Natālija Jansone, QooQoo, Narciss, One Wolf (by Agnese Narnicka), SockBox, David`s, Gints Bude un citi.

Rīgas modes nedēļā netrūkst arī ārzemju dizaineru un zīmolu. Viņu vidū Pohjanheimo (Igaunija), Suitsupply (Holande), Maxim Rapoport (Krievija) un Victoria Gres (Ukraina), informē pasākuma organizatori.

Bez tradicionālajām modes skatēm, Rīgas modes nedēļas laikā paredzēti vairāki izklaidējoši un izglītojoši pasākumi speciālistiem un citiem interesentiem.

Trešdien, 31.oktobrī, galvenajā Rīgas modes nedēļas skašu norises vietā – izstāžu zālē Rīgas Mākslas telpa – notiks leģendāra 20.gadsimta otrās puses Vācijas fotogrāfa Franca Kristiana Gundlaha modes fotogrāfiju izstādes atklāšana. Mūža garumā Gundlahs ne tikai fotografēja pats, bet arī krāja citu autoru darbus, un viņa kolekcija šodien kalpo kā viens no svarīgākajiem un autoritatīvajiem avotiem fotogrāfijas vēstures pētīšanai. Izstāde apskatāma līdz 3.novembrim.

Savukārt modes dizaineres Indras Salcēvičas radītais vīriešu apģērbu zīmols SALT ceturtdien, 1.novembrī svinēs savu piecu gadu jubileju ballītē Winter Garden restorānā Kitchen. Apmeklētājus gaida pārsteigums-performance un mūzika no DJ Dubra un saksofonista Jāņa Daneviča.

Piektdiena, 2.novembris, sāksies ar pre-party izklaides vietā Bar.Ber room, Vecrīgā. Pēc tam paredzēta Cosmopolitan Party kinoteātrī Splendid Palace, kur notiks Karen Millen zīmola modes skate, kuru papildinās Kailijas Minogas koncertieraksts.

Plašai publikai pieejamus pasākumus piedāvā nakts klubs Coyote Fly, kur piektdien, 2.novembrī, notiks ballīte ar zīmolu Suitsupply un List modes skatēm, un apmeklētājus izklaidēs DJ Daniell Mariash un grupa NBC. Savukārt sestdien, 3.novembrī, notiks tradicionālā Models & Fans Party ar DJ Fomin no Maskavas un Rīgas modes nedēļas pieprasītāko modeļu apbalvošanu.

Ref: 102.000.102.2818

 

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas