Rīga pirks jaunu bruģi Barona ielai, ko remontējis iespējamā kartelī iesaistītais Binders; Ušakovs arī vainojams

Rīgas dome plāno nākamgad iegādāties jaunu bruģi bijušā galvaspilsētas mēra Nila Ušakova (S) laikā saremontētās Barona ielas labošanai, pirmdien, 27.septembrī, Satiksmes un transporta lietu komitejā informēja Satiksmes departaments.

27.septembra komitejas sēdē tika skatīts jautājums par Barona ielas pārveidi par gājēju ielu. Lai to paveiktu, būšot nepieciešams iegādāties papildu bruģi, jo tas tika speciāli ražots Barona ielai un tā krājumos vairs nav.

Līdz ar to, gatavojoties nākamā gada remontiem, tiks paredzēts finansējums bruģa iegādei.

Pašlaik departaments veicot aprēķinus, cik tas izmaksās.

Kā zināms, sūdzības par Barona ielas bruģi ir jau vairāku gadu garumā, taču Ušakova vadītā dome ignorēja nekvalitatīvi paveikto darbu.

BNN jau ziņoja, ka kopumā Barona ielas brauktuves remontdarbi izmaksājuši 2,6 miljonus eiro, bet ietves – 900 000 eiro. Ielas remontdarbu kvalitāte vairākkārt izraisīja sabiedrības sašutumu. Ielas seguma remontdarbus veica uzņēmums Binders.

Konkurences padomei ir aizdomas par konkursu sarunāšanu arī lielāko ceļu būvju spēlētāju vidū un šovasar notikušas kratīšanas pie pieciem uzņēmumiem, svētdien, 26.septembrī, vēstīja TV3 raidījums Nekā personīga.

Ar Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas 9.jūnijā izdotu sankciju kratīšanas notikušas piecās būvkompānijās – A.C.B. uzņēmumu grupā ietilpstošajā AS A.C.B., SIA Binders, AS Ceļu pārvalde, SIA Strabag un SIA Saldus ceļinieks.

Saistītie raksti

1 komentārs

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas