Rīgā svētku brīvdienās sabiedriskais transports nebūs bez maksas

Šoreiz svētku brīvdienās, 31.decembrī un 1.janvārī, sabiedrisko transportu Rīgā nevarēs izmantot bez maksas, kā tas bijis iepriekš, informē Rīgas satiksme.

Šogad Rīgā Jaunā gada sagaidīšanu atzīmēs bez ierastajiem masu pasākumiem, tostarp bez tradicionālā svētku salūta.

Ņemot vērā, ka pasažieru plūsma sabiedriskajā transportā ir samazinājusies un sagaidāms pasažieru plūsmas kritums gada nogalē, 31.decembrī un 1.janvārī autobusi, trolejbusi un tramvaji brauks pēc brīvdienu grafika. Pasažieriem, kuri ir iegādājušies biļetes darbadienām, RS lūdz ievērot, ka 31.decembrī un 1.janvārī biļetes, kas paredzētas darbadienām, nebūs derīgas braukšanai sabiedriskajā transportā.

Vecgada un Jaungada dienā 300.maršruta ekspresbusi kursēs pēc brīvdienu grafika. Citu maršrutu ekspresbusi svētku laikā nekursēs.

COVID-19 izplatības ierobežošanai valstī ieviesti pastiprināti drošības pasākumi un nepieciešama ikviena cilvēka iesaiste. RS arī aicina iedzīvotājus izmantot sabiedrisko transportu ārkārtējās situācijas laikā tikai tad, ja tas patiešām nepieciešams.

Rīgas pašvaldības maksas autostāvvietas, kuras apkalpo Rīgas satiksme, 31.decembrī un 1.janvārī varēs izmantot bez maksas, izņemot apakšzemes stāvvietu Krišjāņa Valdemāra ielā 5a – tur par autostāvvietu būs jāmaksā atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas