Rīgas 3.pasta nodaļas sūtījumu izsniegšanas punkts maina adresi

No 2019.gada 23.februāra jaunās telpās darbu sāks sūtījumu izsniegšanas punkts, kas apkalpo klientus, kuri dzīvo Rīgas 3.pasta nodaļas apkalpotajā teritorijā un kuru adrešu pasta indekss ir LV-1003 un LV-1019. No minētā datuma šīs teritorijas iedzīvotāji pasta sūtījumus varēs saņemt Katoļu ielā 31 no pirmdienas līdz sestdienai, BNN uzzināja VAS Latvijas Pasts.

Latvijas Pasta sūtījumu izsniegšanas punkts Rīgas 3.pasta nodaļas klientiem līdz šim strādā Jersikas ielā 12/14, nodrošinot sūtījumu ātru saņemšanu klientiem, kam citi pasta pakalpojumi nav nepieciešami. Sūtījumu izsniegšanas punkta pārcelšana uz jaunu adresi Katoļu ielā 31 saistīta ar līdzšinējo telpu īpašnieka plāniem to izmantošanā. Jaunās telpas atrodas aptuveni 900 metru attālumā no sūtījumu izsniegšanas punkta pašreizējās atrašanās vietas un ir viegli sasniedzamas ar dažādiem sabiedriskajiem transportiem, atzīmē pastā.

Izsniegšanas punkta darbalaiks jaunajā adresē saglabājas nemainīgs un ir pielāgots tā, lai sūtījumus izdevīgi varētu saņemt arī strādājošie klienti: katru darbdienu no plkst. 8.00 līdz 19.00 un sestdienās no plkst. 10.00 līdz 15.00.

Par plānotajām izmaiņām sūtījumu saņemšanā visi Latvijas Pasta klienti, kuru dzīvojamās teritorijas pasta indekss ir LV-1003 un LV-1019, tiks informēti ar speciāliem paziņojumiem savās pastkastītēs.

Sīkāku informāciju par plānotajām sūtījumu izsniegšanas punkta darbības izmaiņām iespējams iegūt, zvanot pa tālruni 67241751.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas