Rīgas dome izsludina konkursu uz Īpašuma departamenta vadītāja vietu

Rīgas pašvaldība izsludinājusi konkursu Rīgas domes Īpašuma departamenta direktora amatam, BNN uzzināja domē.

Kandidātiem nepieciešama augstākā izglītība, valsts valodas zināšanas C2 līmenī, vismaz vienas svešvalodas zināšanas, nevainojama reputācija, pieredze un izpratne nekustamā īpašuma pārvaldības jautājumos, pieredze un izpratne būvniecības jomā, pieredze vadītāja amatā, izpratne par valsts pārvaldi un Rīgas pašvaldības darbu, kā arī

pieredze darbā ar iepirkumiem un lielu projektu īstenošanā.

Kā atzīmē pašvaldībā, kandidātiem, kuri tiks aicināti uz interviju, būs jāiesniedz un jāprezentē konkursa komisijai stratēģiskais redzējums par Īpašuma departamentu, tajā skaitā Rīgas pašvaldības nekustamā īpašuma pārvaldības turpmāko attīstību un pilsētvidi degradējošu būvju pašvaldības teritorijā sakārtošanu.

Dalībai konkursā iespējams pieteikties elektroniski, nosūtot ar drošu elektronisko parakstu parakstītu pieteikumu līdz 20.septembrim (ieskaitot) Rīgas domes Personāla nodaļai uz e-pastu: cv@riga.lv.

Jau vēstīts, ka šā gada pavasarī darbu atstāja departamenta direktore Aija Rimicāne. Īpašuma departamenta direktora pienākumus patlaban pilda Vladimirs Ozoliņš.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas