Rīgas dome uzliek naudassodu Clean R par nenotīrītajām ietvēm

Rīgas pašvaldība nolēmusi sodīt uzņēmumam Clean R, kas atbild par pašvaldības ietvju ziemas uzturēšanu, piemērojot līgumsodu 900 eiro apmērā par dienu, ziņo Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.

Atkārtota soda gadījumā tā apmērs sasniegs 1 500 eiro par dienu. 

Ja darbu izpildes kvalitāte tuvākajās dienās saglabāsies neapmierinoša, Rīgas pašvaldība plāno operatīvi lauzt līgumu, kas pašlaik ir spēkā līdz decembra beigām.

Pirmajās sniegotajās dienās Rīgā pašvaldība konstatējusi, ka uzņēmums Clean R neizpilda saistības, attīrot tam uzticētās ietves mazāk kā 50% apmērā no līgumā paredzētā daudzuma.

Līgums paredz, ka SIA Clean R jānodrošina pašvaldības pārziņā esošo ietvju ziemas tīrīšanu, ieskaitot svētku dienas un nedēļas nogales, pēc darba uzdevuma saņemšanas, turklāt ietvēm ir jābūt iztīrītām līdz plkst.8.

Atbilstoši iepirkuma rezultātā noslēgtās vispārīgās vienošanās nosacījumiem, noslēgtais līgums ir spēkā līdz 2022.gada 1.janvārim un var tikt pagarināts vēl uz diviem gadiem. 

Līguma laušanas gadījumā uz veicamo darbu izpildi var pretendēt AS Ceļu pārvalde un SIA Hadberg.

Uzņēmums Clean R, kas Rēzeknē atbild par pilsētas ielu un ietvju ikdienas uzturēšanu, nav ticis galā ar līgumā noteiktajiem pienākumiem, par ko uzņēmumam piemērots 10 500 eiro naudassods, liecina publikācija Rēzeknes pilsētas mājaslapā.

Kā liecina firmas.lv informācija Clean R pagājušajā gadā strādāja ar vairāk nekā 41 miljona eiro apgrozījumu un vairāk nekā četru miljonu eiro peļņu.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas