Rīgas dome varētu galvaspilsētas skolām izmaksāt pusotru miljonu eiro par aktīvu vakcinēšanos pret Covid-19

Rīgas skolām, kurās pret Covid-19 būs vakcinējušies vismaz 80% darbinieku, pašvaldība varētu izmaksāt naudas balvas, intervijā Latvijas Radio pastāstīja galvaspilsētas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis (PP).

Viņš informēja, ka galvaspilsēta šim mērķim varētu tērēt kopumā pusotru miljonu eiro. Skolas, kurās būtu vakcinēti vismaz 80% darbinieku, saņemtu noteiktu naudas summu, kuras apmērs būtu atkarīgs no izglītības iestādes lieluma, piemēram, 10 000 vai 7 500 eiro. Šo summu izglītības iestāde varētu tērēt pēc saviem ieskatiem – nopirkt aprīkojumu vai kaut vai izmaksāt prēmijās darbiniekiem, savu ieceri klāstīja Staķis.

Lasiet arī: Latvija ziedos 165 600 AstraZenecavakcīnu devas Gruzijai, Moldovai, Melnkalnei, Kenijai un Albānijai

«Ja mēs šādā veidā līdz noteiktam datumam panāktu rezultātu, tas noteiktu būtu tā vērts,» sacīja Rīgas domes priekšsēdētājs, piebilstot, ka minēto pusotru miljonu eiro varētu rast no pašvaldības rezerves fonda.

Staķis norādīja, ka šādai ieceri jau ir saņēmis atbalstu no skolu direktoriem, atbalstoši noskaņota esot arī koalīcija, taču gala lēmums būs jāpieņem Rīgas domei, bet vēl pirms tam šis jautājums būs jāskata atbildīgajā domes komitejā, kuras ārkārtas sēdi varētu sasaukt nākamnedēļ.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas