Rīgas lidostā Ryanair pasažieriem vairs nebūs jāmaksā drošības maksa

Lidostā Rīga zemo cenu lidsabiedrības Ryanair pasažieriem no 1.aprīļa vairs nebūs jāmaksā atsevišķi noteiktā drošības maksa, informē lidostā.

Jaunie nosacījumi būs spēkā pēc vecā līguma beigšanās ar lidsabiedrību Ryanair 31.martā.

Kā norādīja lidostā, drošības maksa acīmredzot Ryanair būs jāiekļauj cenā.n Vienlaikus gan tika uzsvērts, ka biļešu cenām nevajadzētu būtiski sadārdzināties.

Lidostas drošības nodevu valdība ieviesa un lidosta sāka iekasēt no 2012.gada 1.janvāra. Pasažieriem, kuri to apmaksā, pērkot biļeti no lidsabiedrības, nodeva ir 6,5 eiro, bet pasažieriem, kuri to apmaksā lidostā, nodeva ir septiņi eiro.

Ja aviokompānija Ryanair nebūs noslēgusi līgumu ne ar vienu virszemes pakalpojumu sniedzēju Rīgas lidostā pēc līguma beigām 31.martā, tā apmaksās rēķinu par konkrēto saņemto pakalpojumu, taču lidojumi netiks traucēti.

Tāpat lidostā uzsver, ka starptautiskā tā ir saņēmusi vasaras lidojumu sarakstu no Īrijas aviokompānijas Ryanair, kas paredz 55 lidojumus nedēļā. Tā kā lidostā strādā arī otrs virszemes pakalpojumu sniedzējs – Havas un daļu kompāniju apkalpo lidosta, daļu – Havas, tad aviokompānijām ir iespēja izvēlēties, kura kompānija to apkalpos.

Virszemes pakalpojumu sniedzējs lidostā Havas iepriekš atzina: «Kamēr jebkādas sarunas par Ryanair apkalpošanu ir procesā un nav noslēgts neviens konkrēts līgums, mēs atturēsimies komentēt Havas Europe dalību šajā sarunu procesā.»

Ryanair pagaidām komentāru šajā jautājumā nav sniedzis.

Ref: 102.000.102.9508

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas