Apkuri Rīgas namos pakāpeniski pātrauks līdz aprīļa beigām

Ņemot vērā laikapstākļu prognozi, Rīgā līdz aprīļa beigām siltumenerģijas nodrošināšana ēku apsildīšanai tiks pārtraukta pakāpeniski, informē SIA Rīgas namu pārvaldnieks (RNP).

Jau šobrīd gandrīz visās RNP mājās ar centralizēto siltumapgādi tiek nodrošināts samazināts apkures režīms. Pārvaldnieks gan atzīmē, ka tiek sekots āra gaisa temperatūrai un arī tam, lai netiktu pieļauta paaugstināta mitruma un drēgnuma veidošanās dzīvokļos.

RNP atzīmē, ka gadījumā, ja mājas dzīvokļu īpašnieki vēlas noteikt citu siltumenerģijas piegādes atslēguma datumu, noslēdzot apkures sezonu ātrāk vai vēlāk, mājas pilnvarotā persona vecākais, biedrība vai dzīvokļu īpašnieku kopība var pieņemt lēmumu un iesniegt to jebkurā no desmit klientu apkalpošanas centriem visā Rīgā.

RNP aicina ņemt vērā, ka laikapstākļi temperatūru daudzdzīvokļu mājā esošos dzīvokļus, īpaši tieši saules stari daļā no īpašumiem, ietekmē dažādi, veidojot būtiskas temperatūras atšķirības saules un ēnas puses īpašumos. Vēl jāņem vērā tas, ka šajā pavasarī raksturīgs īpaši sauss gaiss, kas vēl vairāk pastiprina temperatūras svārstības – ātri atdziestot un strauji sasilstot.

Ja rodas aizdomas, ka automatizētā apkures sistēma nefunkcionē atbilstoši āra temperatūras svārstībām, RNP aicina zvanīt un pieteikt šo problēmu PS Siltumserviss Rīga pa tālruni 80000610 vai uz RNP informatīvo tālruni 8900.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas