Rīgas satiksmē turpmāko mēnesi nevarēs iegādāties biļetes pie vadītāja

Pagaidām Rīgas satiksmes transportlīdzekļos tiek pārtraukta biļešu tirdzniecība pie vadītāja, lai mazinātu COVID-19 izplatības risku un pasargātu transporta līdzekļa vadītājus, ziņo uzņēmumā.

Tāpat aizsardzības nolūkos pasažieru iekāpšana un izkāpšana sabiedriskajā transportā netiek organizēta pa priekšējām durvīm.

Rīgas satiksme aicina pasažierus braukšanas biļetes iegādāties iepriekšpārdošanā vairāk nekā 400 tirdzniecības vietās.

Tādējādi uz laiku, līdz nākamajam rīkojumam, tiek apturēts projekts, kura laikā pasažieru iekāpšana tika organizēta tikai pa priekšējām durvīm: 1., 13.trolejbusa, kā arī 10., 20., 28., 34., 35., 43., 47., 54. un 60.autobusa maršrutā. Arī minētajos maršrutos pasažieru iekāpšana un izkāpšana tiks organizēta tikai pa vidējām un aizmugures durvīm.

Vēl par šo tematu: Latvijā līdz Lieldienām izsludina ārkārtējo situāciju COVID-19 vīrusa dēļ, nosakot stingrus ierobežojošus pasākumus

Plašāku informāciju par Rīgas satiksmes piedāvātajiem biļešu veidiem, pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājaslapā www.rigassatiksme.lv, sociālajos tīklos Twitter un Facebook.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas