No Rīgas satiksmes valdes atsaukts Jakrins un amatu atstājusi Epalte-Drulle

Emīls Jakrins

Pašvaldības SIA Rīgas satiksme padome otrdien, 14.janvārī, norādot uz reputācijas riskiem, no uzņēmuma valdes locekļa amata atsaukusi Emīlu Jakrinu, savukārt atlūgumu iesniegusi valdes locekle Elīna Epalte-Drulle, un šis atlūgums jau ir pieņemts,pavēstīja uzņēmuma pārstāve Baiba Bartaševiča.

Tādējādi Rīgas satiksmes valde tagad darbosies trīs cilvēku sastāvā – Džineta Innusa, Jānis Golubevs un Inga Krūkle.

Jau vēstīts, ka otrdien, 14.janvārī, par Rīgas satiksmes padomes priekšsēdētāju tika iecelts pirmdien, 13.janvārī, padomes locekļa amatā atjaunotais Ainārs Ozols.

Ozols padomē tika atjaunots vakar kopā ar iepriekš no padomes atceltajiem Andreju Pančenko un Normundu Narvaišu. Viņi būs padomes pagaidu locekļi, līdz pastāvīgos padomes locekļus atlasīs konkursā.

Rotācijas uzņēmuma vadībā pēdējo mēnešu laikā ir notikušas vairākas reizes. Aizvadītā gada izskaņā uzņēmumam konkursa kārtībā tika izraudzīta padome, no kuras daļu decembra sākumā no amatiem atcēla tā brīža kapitāldaļu turētājs, vicemērs Druvis Kleins.

Lasiet arī: Jaunā Rīgas satiksmes valde apstiprināta gada pēdējā darbadienā pusstundu pirms darbalaika beigām

Viņš no amatiem atcēla Narvaišu, Ozolu un Pančenko, viņu vietā ieceļot Rolandu Klinci un Natāliju Moškeviču.

Tomēr janvārī par uzņēmuma kapitāldaļu turētāju kļuva Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs, kurš pēdējo nedēļu laikā no amatiem atcēlis gan Moškeviču un Klinci, atjaunojot amatos Kleina atstādinātos pārstāvjus.

Patlaban uzņēmuma padomē strādā Ozols, Narvaišs, Pančenko, Ernests Saulītis un Juris Švanders.

Uzņēmuma padomes vadībā esot Klincim, noslēdzās konkurss uz Rīgas satiksmes valdi, par kuras priekšsēdētāju tika iecelta bijusī Satiksmes ministrijas ierēdne Innusa, bet par valdes locekļiem kļuva bijušais Ceļu satiksmes drošības direkcijas valdes loceklis Golubevs, bijusī Olainfarm valdes locekle un SEB bankas Baltijas kontu un maksājumu operāciju vadītāja Krūkle, līdzšinējie Rīgas satiksmes pagaidu valdes locekļi Jakrins un Epalte-Drulle, kuri abi vairs nestrādā valdē.

Par pēdējiem diviem valdes locekļiem radās visvairāk jautājumu, jo bija informācija, ka viņi no konkursa jau izslēgti reputācijas problēmu dēļ, taču Klincis viņus atjaunojis starp kandidātiem.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas