Rīkos Vienotības priekšsēdētāja kandidātu publiskās debates

Partija Vienotība pirms 4.jūnijā gaidāmā ārkārtas kongresa rīkos priekšsēdētāja amata kandidātu – Andra Piebalga un Edvarda Smiltēna – publiskās debates.

Debates notiks piecu Latvijas reģionu pilsētās: 10.maijā Cēsīs, 16.maijā Rēzeknē, 18.maijā Liepājā, 25.maijā Jelgavā un 1.jūnijā Rīgā, informē partija.

Pirmā diskusija Cēsīs norisināsies Vidzemes Koncertzāles Cēsis Grāfa fon Zīversa kinozālē, Raunas ielā 12. Diskusijas sākums pl.18:00.

Kandidātu debates kā moderators vadīs neatkarīgais žurnālists Jānis Domburs, katrās debatēs ietverot gan jautājumus, kas skar katra kandidāta redzējumu par partijas darbību nākotnē un kandidāta prioritātēm priekšsēdētāja amatā, gan tēmas, kas ietver valstī un sabiedrībā svarīgākās jomas.

10.maijā Cēsīs kandidāti diskutēs par jautājumiem, kas skar valsts iekšpolitisko situāciju, politisko sistēmu, varas un sabiedrības attiecībām, kā arī veselības aprūpes jautājumiem. Debates Rēzeknē tiks veltītas drošības un starptautiskajiem, kā arī sociālajiem jautājumiem, savukārt 25.maijā Liepājā iecerētas diskusijas par tautsaimniecības attīstību, ekonomiku, nodarbinātību, migrāciju un demogrāfiju.

25.maijā Jelgavā kandidāti pievērsīsies tiesiskuma un tieslietu nozares aktualitātēm un situācijai izglītības un zinātnes jomā, savukārt noslēdzošās debates 1.jūnijā Rīgā tiks veltītas kultūras un nacionālajiem jautājumiem, kā arī aktualitātēm nodokļu un budžeta politikā.

Jautājumus kandidātiem, iepriekš piesakot tos elektroniski, uzdot varēs arī partijas biedri, kā arī iespēja uzdot sev aktuālus jautājumus tiks dota arī klausītājiem auditorijā.

Jau vēstīts, ka Vienotības ārkārtas kongresā 4.jūnijā partijas galvenajam amatam ir izvirzīti divi kandidāti – ilggadējais eirokomisārs Andris Piebalgs, kurš gan jauno laiku Latvijas politikā ir vairāk bijis vērtētājs no ārpuses, kā arī Edvards Smiltēns, kurš tikai nesen pārsniedzis 30 gadu slieksni, bet jau paspējis būt par parlamentāro sekretāru divās ministrijās.

Ref: 102.000.102.12597

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas